KONTAKTY

Profi Gastroservis s.r.o.
Dvorecká 788/26
147 00 Praha 4
tel: +420 606 733 066
info(a)profigastro.eu
www.profigastro.eu

Úvod »VARNA, TERMIKA » RATIONAL iVario Pro

RATIONAL iVario Pro

iVario Pro.
Zcela nový standard.

Vypadá jako sklopná pánev, ale zvládne mnohem více: vaření, pečení, restování, fritování a vaření v tlaku – zařízení iVario Pro nahradí prakticky všechna běžná kuchyňská zařízení. Unikátní technologie topného systému kombinuje výkon s přesností. Inteligentní asistenti přemýšlí s vámi, učí se a při vaření vás podporují. Je až 4krát rychlejší, má o 40 % nižší spotřebu energie a vyniká výraznou úsporou místa v porovnání s běžnými kuchyňskými spotřebiči. Protože to jednoduše umí. Pro prvotřídní kvalitu pokrmů bez nutnosti kontroly a sledování. Jeden z nejmodernějších varných systémů zajišťující výjimečnou produktivitu, flexibilitu a jednoduchost.
Technické Funkce

iVarioBoost

Existují silná dna pánví s dlouhou dobou předehřívání a pomalou reakcí. A existují dna tenká s nerovnoměrným rozložením teploty, kde se pokrmy připalují. A pak je tu iVarioBoost – kombinace keramických topných destiček s rychlou reakcí dna pánve a odolné proti poškrábání. Pro vyšší efektivitu, mimořádnou rychlost a rovnoměrnou distribuci tepla.

Integrovaný systém řízení spotřeby energie u iVarioBoost spotřebuje výrazně méně elektrické energie než běžné kuchyňské spotřebiče. A přesto nabízí velký výkon. Restování je proto rychlé a při přidání studených ingrediencí nedochází k citelnému poklesu teploty, jako je tomu u běžné kuchyňské technologie.

iCookingSuite

Inteligentní regulace, jedním stisknutím tlačítka. Funkce iCookingSuite – inteligentní varný systém v zařízení iVario Pro, individuálně přizpůsobí postup přípravy pokrmů, směřuje k požadovanému výsledku vaření, učí se od vás, řídí se vašimi kuchařskými zvyklostmi a zavolá vás jen v případě, kdy je nutné něco provést; například obrátit steak. Nic se nepřipálí, ani nepřekypí. Vaření s nízkými teplotami, choulostivé sladké pokrmy – nic není problém. Díky funkci AutoLift jsou těstoviny dokonce automaticky vyzvednuty z vody. A pokud chcete pokrmům vtisknout svůj vlastní, jedinečný punc, můžete kdykoli zasáhnout do průběhu přípravy.

iZoneControl

Flexibilita je prostě nutností i v oblasti společného stravování. Při speciálních dietách, zvláštních přáních strávníků a nebo stravování personálu. Právě v těchto případech musí být i velké kuchyně schopné připravit rychle a efektivně i menší porce. Přesně k tomu slouží funkce iZoneControl. Díky tomu můžete iVario rozdělit až na čtyři zóny, u nichž můžete libovolně uzpůsobovat velikost, pozici a tvar. V jedné pánvi nyní můžete připravovat stejné nebo zcela odlišné pokrmy. Současně nebo s časovým posunem, se stejnou nebo rozdílnou teplotou. Rozehřejete pouze ty plochy, které skutečně potřebujete. Tak ušetříte energii a celou řadu dalšího kuchyňského vybavení.

 

 

 
Řadit podle 
Výrobce