- Úvod
- BAROVÉ PŘÍSTROJE
- VÝROBNÍKY LEDU
- Kuželové
- Výrobník ledu BREMA CB 416 A HC
Výrobník ledu BREMA CB 416 A HC
- Kompletní specifikace
Výrobník ledu BREMA CB 416 A HCNa objednání do 10 dnů 1 ks39 883 Kč/ ks32 961 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CB 416 A HC
- Kompaktní křišťálová kostka
- Povrchová úprava kartáčovaná nerez ocel AISI 304
- Klimatická třída +43 °C
- Nastavitelné nerezové nožky
- Odnímatelný a čistitelný vzduchový filtr
- Vzduchový nebo vodní chladicí systém
- Snadno čistitelné vnitřní zaoblené plochy
- Izolované skladování bez obsahu HCFC
- Neobsahuje škodlivé látky podle RoHS
- Zásuvné izolované dveře
- Elektromechanický provoz
- Kolébkový hlavní vypínač
- Standardní a speciální napájecí napětí
- Bez HFC
- Automatický mycí systém
| Technické parametry: | |
| Výroba ledu za 24 h | 42 kg |
| Skladovací kapacita až | 16 kg |
| Druh kostky | D-13g |
| Chladicí systém | vzduch - voda |
| Chladivo | R290 |
| Standardní napájení | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Průměrná spotřeba energie | 450 W |
| Pojistka | 10A |
| Spotřeba elektrické energie | 22 kWh/100 kg |
| Spotřeba vody | vzduchový: 3 l/kg |
| Spotřeba vody | vodní: 15 l/kg |
| Rozměry (D-Š-V mm) | 497 - 592 - 687 |
| Hmotnost | 43kg |
| Varianty: | ||||
| Model: | Chlazení: | Provedení: | Čerpadlo: | Cena bez DPH: |
| CB 416 A HC | Vzduch | Nerez | BEZ ODPADNÍHO ČERPADLA | 32961 |
| CB 416 W HC | Voda | Nerez | BEZ ODPADNÍHO ČERPADLA | 34367 |
| CB 416 A HC DP | Vzduch | Nerez | S ODPADNÍM ČERPADLEM | 35822 |
| CB 416 A B-QUBE | Voda | Nerez | BEZ ODPADNÍHO ČERPADLA | 37480 |
Zboží zařazeno v kategoriích
