- Úvod
- BAROVÉ PŘÍSTROJE
- VÝROBNÍKY LEDU
- Kuželové
- Výrobník ledu BREMA CB 184 A HC
Výrobník ledu BREMA CB 184 A HC

- Kompletní specifikace
Výrobník ledu BREMA CB 184 A HCNa objednání do 10 dnů 1 ks25 692 Kč/ ks21 233 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
CB 184 A HC
Výhody a vlastnosti:
kompaktní provedení
instalovaný filtr proti vodnímu kameni
systém chlazení vzduchem (A) nebo vodou (W)
EASY-CLEAN – snadné a rychlé čištění
patentovaný systém nástřiku
zasouvací přední dvířka pod horní kryt výrobníku
elektromechanický provoz
vypínač ON/OFF
Kompaktní křišťálová kostka
Čistitelný filtr proti vodnímu kameni
Vzduchový nebo vodní chladicí systém
Snadno čistitelné vnitřní zaoblené plochy
Izolovaný zásobník bez obsahu HCFC
Neobsahuje škodlivé látky podle RoHS
Zásuvné izolované dveře
Elektromechanický provoz
Patentovaný posuvný rozprašovač
Bez HFC
Automatický mycí systém
| Technické parametry: | |
| Výroba ledu za 24 h | 21 kg |
| Skladovací kapacita až | 4 kg |
| Druh kostky | D-13g |
| Chladicí systém | vzduch - voda |
| Chladivo | R290 |
| Standardní napájení | 220-240 V ~ 50 Hz |
| Průměrná spotřeba energie | 260 W |
| Pojistka | 10A |
| Spotřeba elektrické energie | 35 kWh/100 kg |
| Spotřeba vody | vzduchový: 4 l/kg |
| Spotřeba vody | vodní: 25 l/kg |
| Rozměry (D-Š-V mm) | 355 - 404 - 590 |
| Hmotnost | 34kg |
| Varianty: | ||||
| Model: | Chlazení: | Provedení: | Čerpadlo: | Cena bez DPH: |
| CB 184 A HC ABS | Voda | ABS - plast | BEZ ODPADOVÉHO ČERPADLA | 21233 |
| CB 184 W HC ABS | Vzduch | ABS - plast | BEZ ODPADOVÉHO ČERPADLA | 21543 |
| CB 184 A HC INOX | Voda | INOX - nerez | BEZ ODPADOVÉHO ČERPADLA | 22746 |
| CB 184 W HC INOX | Vzduch | INOX - nerez | BEZ ODPADOVÉHO ČERPADLA | 23532 |
Zboží zařazeno v kategoriích

