Vinotéka Tefcold TFW 100-S
Kompletní specifikace
TEFCOLD TFW 100-S
Vinotéka
- nový design
- nerezový dveřní rám a rukojeť
- 1 teplotní zóna
- vnitřní LED osvětlení
- prosklené křídlové dveře
- dřevěné police
- chladicí systém s ochranou proti vibracím
- lze měnit otevírání dveří
| Parametry a obsah | |
|---|
| Lahve vína 750 ml | 19 ks |
| Teplotní rozsah | 5 až 18 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 31 / 26 kg |
| Hrubý / čistý objem | 80 / 57 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 6 dřevěné police na víno |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Černá |
| Ineriér | Černá ABS |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 25 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 0.27 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 98 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 124 |
| Příkon | 90 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 40 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 227 x 492 x 658 mm |
| Vnější šířka | 295 mm |
| Vnější hloubka | 570 mm |
| Vnější výška | 860 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 295 x 570 x 860 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích