Vinotéka Tefcold CPV 1380E
Kompletní specifikace
TEFCOLD CPV 1380E
Vinotéka
- prosklené křídlové dveře
- 1 teplotní zóna
- LED osvětlení
- nastavitelné police
- lze měnit otevírání dveří
- černý interiér a exteriér
- police pro prezentaci zboží k dispozici jako volitelné příslušenství
| Parametry a obsah | |
|---|
| Lahve vína 750 ml | 118 ks |
| Teplotní rozsah | +1 až +18 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 83 / 78 kg |
| Hrubý / čistý objem | 372 / 350 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 6 dřevěné police na víno |
| Rozměr polic | 490 x 360 mm |
| Nožky / nohy | 2 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 2 pojezdové válečky |
| Exteriér | Černá |
| Ineriér | Černá ABS |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 70 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.96 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 713.58 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 44.9 |
| EEI objem | 358 l |
| Příkon | 180 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 42 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 470 x 440 x 1555 mm |
| Vnější šířka | 595 mm |
| Vnější hloubka | 640 mm |
| Vnější výška | 1840 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 595 x 640 x 1840 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích