- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vinotéky Liebherr
- Vinotéka LIEBHERR WPbli 5231
Vinotéka LIEBHERR WPbli 5231

- Kompletní specifikace
Vinotéka LIEBHERR WPbli 5231Skladem u dodavatele 1 ks47 493 Kč/ ks39 250 Kč bez DPH
Vinotéka LIEBHERR WPbli 5231
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Spotřeba energie za 24 h | 0,315 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 115 kWh/a |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Třída hlučnosti | C |
| Příkon | 1,5 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Spotřeba energie za 24 h | 0,326 kWh / 24 h |
| Klimatická třída | SN-ST |
| Hlučnost | 38 dB |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 188,4 / 59,7 / 76,3 cm |
|---|
| Ovládání | Dotyk |
|---|---|
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
| Teplotní zóny | 1 |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Alarm při výpadku spotřebiče | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Elektronický zámek dveří | — |
| AlarmLightAmplifier | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Nastavení jazyka | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| SabbathMode | Nastavitelné na spotřebiči a v aplikaci |
| Řešení připojení k síti * | Integrováno, pevně namontováno |
| Einstellbarer Temperaturbereich Kühlteil | +5 °C až +20 °C |
| Teplomer | Vinotéka |
| Dvírka otevrená: Výstaržný signál zóna na víno | optický a akustický |
| Detská pojistka | ✔ |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l ** | 229 |
|---|---|
| Nastavitelný rozsah teploty | +5 °C až +20 °C |
| Anzeige Luftfeuchtigkeit | ✔ |
| Regulace vlhkosti | HumidityControl (između 50 % i 80 %) |
| Osvětlení | Jednostranné světlo |
| s možností stmívání | ✔ |
| s možností trvalého zapnutí | ✔ |
| Skladování lahví | Dřevěná police |
| Počet úložných polic | 6 |
| z toho výklopné drevené policky | 0 |
| z toho výsuvné na teleskopických kolejničkách | 0 |
| Počet úložných polic | 0 |
| Boxy výškove nastavitelné | ✔ |
| Nádrž na vodu | — |
| Sommeliere board | — |
| Flaschenpresenter | — |
| Art des Zonentrenners | — |
| Zámek | mechanický |
| Filtr FreshAir | v zadní stěně |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Suchý zadní panel | ✔ |
|---|---|
| Barevný, suchý zadní panel | nerezová ocel |
| Zadní stěna ze suchého materiálu | nerezová ocel |
| Barva | cerná |
| Materiál bočnic | ocel |
| Barva dveří | cerná |
| Materiál dveří | Dveře s izolačním sklem |
| Materiál nádoby | Kunststoff, graphitgrau |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Dřevěná police |
| Madlo | Hliníkové tyčové madlo |
| Samozavírací dveře | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | — |
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Transportní madla | vzadu |
| Transportní kolecka vzadu | ✔ |
| Odvetrání | Přední větrání |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.000 mm |
| Objem chladicích částí | 443 l |
|---|---|
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.942,0 / 615,0 / 850,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 92 kg |
| Váha (s obalem) | 99 kg |
| Celkový objem *** | 442 l |
| Užitný objem, cást na víno | 441 l |
- *
- Funkce SmartDevice podle dostupnosti
- **
- Upozornění: Uvedené množství se vztahuje na standardní láhev na víno o objemu 0,75 litru. V případě uložení lahví jiné velikosti nebo jiného tvaru se počet může lišit. Více informací k tomu naleznete na výkrese v sekci souborů pro stažení.
- ***
- V souladu s nařízením EU 2019/2016 uvádíme celkový objem jako celé číslo (zaokrouhlené dolů) a objem mrazicího a čerstvého oddílu s jednou číslicí za desetinnou čárkou. Kompletní nabídku tříd účinnosti najdete na straně 9. podle Nařízení (EU) 2017/1369 6a. Pojem "objem" se vztahuje k pojmu "objem" uvedenému v platném nařízení.
Skladování bez vibrací
I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.
Ideální vlhkost vzduchu
Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.
2 výškově nastavitelné nožky
Pro maximální stabilitu. S výškově nastavitelnými nožkami lze vinotéku optimálně zarovnat s ostatními spotřebiči a přizpůsobit ji i nerovnému povrchu. To znamená, že dveře se vždy řádně dovřou, dovnitř se nedostane teplo, nebude se vytvářet kondenzace a díky stálým skladovacím podmínkám zůstane zachována kvalita vašeho vína.
Zámek displeje s bezpečnostním kódem
Vše pod kontrolou. Zabezpečit sbírku vín dveřním zámkem je jedna věc, ale stejně tak důležité je zabránit neoprávněnému použití vinotéky. Velmi spolehlivým řešením je nový zámek displeje, který se aktivuje prostřednictvím nabídky. Díky nutnosti zadání trojmístného kódu PIN nemůže nikdo neoprávněný změnit nastavení, takže víno zůstane v optimálních podmínkách.
Dveřní alarm
Výstraha ihned po otevření. Pokud dveře vinotéky zůstanou otevřeny déle než 60 sekund, aktivuje se dveřní alarm. Dveřní alarm vydává zvukovou signalizaci a také začne blikat osvětlení spotřebiče. Budete tak moci rychle reagovat a zachovat optimální skladovací podmínky pro svá vína.
Pomůcka pro nakládání EasyFill
Usnadněte si vkládání. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře vinotéky zůstanou po otevření do úhlu nad 90° otevřeny. A díky mechanismu SelfClosing se dveře samy automaticky zavřou, pokud jsou otevřeny v úhlu menším, než 90° - vždy tak jemně, jak si to Vaše drahocenná vína žádají.
