- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vinotéky Liebherr
- Vinotéka LIEBHERR WFbli 7741
Vinotéka LIEBHERR WFbli 7741

- Kompletní specifikace
Vinotéka LIEBHERR WFbli 7741Skladem u dodavatele 1 ks65 509 Kč/ ks54 140 Kč bez DPH
Vinotéka LIEBHERR WFbli 7741
| Užitný objem, celkem | 642 l |
|---|---|
| Zóna na víno | 642,1 l |
| Energetická třída | E |
| Spotřeba energie za 24 h | 0,331 kWh / 24 h |
| Spotřeba energie za rok | 121 kWh/a |
| Třída hlučnosti | C |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Příkon | 1,5 A |
| Okolní teplota | +10 °C až 38 °C |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Hlučnost | 38 dB |
| Regulovatelné chladící okruhy | 1 |
|---|---|
| Teplotní zóny | 1 |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| SmartMonitoring-fähig | Nein |
| Řešení připojení k síti | Vestavěný modul SmartDevice |
| Teplomer | Vinotéka |
| Ovládání | Dotyk a posunutí |
| Nastavitelný rozsah teploty | +5 °C až +20 °C |
|---|---|
| Anzeige Luftfeuchtigkeit | — |
| Regulace vlhkosti | HumiditySelect |
| Maximální počet láhví Bordeaux 0,75 l | 284 |
| Osvětlení | Oboustranné světlo |
| s možností stmívání | ✔ |
| s možností trvalého zapnutí | ✔ |
| Skladování lahví | Koš na láhve s výsuvem / Kovová police s dřevěným čelem, výškově nastavitelná |
| Počet úložných polic | 7 |
| z toho výklopné drevené policky | 0 |
| Počet úložných polic | 1 |
| z toho výsuvné na teleskopických kolejničkách | 1 |
| Boxy výškove nastavitelné | ✔ |
| Nádrž na vodu | — |
| Sommeliere board | — |
| Flaschenpresenter | — |
| Art des Zonentrenners | — |
| Zámek | elektronický, bez dálkového ovládání |
| Filtr FreshAir | v zadní stěně |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Suchý zadní panel | ✔ |
|---|---|
| Barevný, suchý zadní panel | Antracit |
| Zadní stěna ze suchého materiálu | ocel |
| Barva | cerná |
| Materiál bočnic | ocel |
| Barva dveří | cerná |
| Materiál dveří/víka | Dveře s izolačním sklem |
| Materiál nádoby | Kunststoff, graphitgrau |
| Materiál odkládací plochy, zóna na víno | Metallbord mit Holzfront |
| Madlo | Pákové madlo |
| Samozavírací dveře | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Změna strany otvírání dveří | Lze oboustranně |
| Úhel otevrení dverí | — |
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Transportní madla | vzadu |
| Transportní kolecka vzadu | ✔ |
| Odvetrání | Přední větrání |
| Typ konektoru | Euro |
| Přívodní kabel (délka) | 2.000 mm |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 204,4 / 74,7 / 76,3 cm |
|---|---|
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) | 2.102,0 / 765,0 / 850,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 128 kg |
| Váha (s obalem) | 136 kg |
| Užitný objem, cást na víno | 642 l |
| Celková kubatura GS | 642 l |
Skladování bez vibrací
I nepatrné otřesy mohou vína narušit během jejich zrání v lahvích a zabránit usazování tříslovin. Speciálně vyvinuté, mimořádně klidné antivibrační kompresory zajišťují u všech chladniček na víno šetrné skladování vín.
Ideální vlhkost vzduchu
Správná vzdušná vlhkost je důležitá při skladování vín. Korkové zátky tak zůstávají pružné a nevysychají. Aby byly korky udržovány vlhké i zevnitř, měly by být láhve vína skladovány horizontálně. Se vzdušnou vlhkostí přesahující 50 % zaručují chladničky na víno nejlepší podmínky. Podle potřeby lze vzdušnou vlhkost v klimatizovaných chladničkách na víno ještě zvýšit nad standardizovanou úroveň přepnutím ventilátoru z automatického na trvalý provoz.
2 výškově nastavitelné nožky
Pro maximální stabilitu. S výškově nastavitelnými nožkami lze vinotéku optimálně zarovnat s ostatními spotřebiči a přizpůsobit ji i nerovnému povrchu. To znamená, že dveře se vždy řádně dovřou, dovnitř se nedostane teplo, nebude se vytvářet kondenzace a díky stálým skladovacím podmínkám zůstane zachována kvalita vašeho vína.
Zámek displeje
Vše pod kontrolou. Zabezpečit sbírku vín dveřním zámkem je jedna věc, ale stejně tak důležité je zabránit neoprávněnému použití vinotéky. Velmi spolehlivým řešením je nový zámek displeje, který se aktivuje prostřednictvím nabídky. Trojmístný kód PIN zabezpečuje vaše nastavení, takže víno zůstane v optimálních podmínkách.
Dveřní alarm
Výstraha ihned po otevření. Pokud dveře vinotéky zůstanou otevřeny déle než 60 sekund, aktivuje se dveřní alarm. Dveřní alarm vydává zvukovou signalizaci doprovázenou blikáním osvětlení spotřebiče. Budete tak moci rychle reagovat a zachovat optimální skladovací podmínky pro svá vína.
Pomůcka pro nakládání EasyFill
Usnadnění práce. Vkládací pomůcka EasyFill se postará o to, že dveře vinotéky zůstanou od úhlu 90° otevřené, takže láhve se vám budou velmi snadno vkládat. A když dveře otevřete do úhlu menšího než 90°, díky mechanismu samočinného zavírání se samy zavřou – vždy tak jemně, jak si to drahocenná vína žádají.
