- Úvod
- VARNA, TERMIKA
- TERMICKÉ PŘÍSTROJE
- Holdomat, Sous-Vide,Thermomix
- Sous Vide VAC STAR Chef Classic BLACK
Sous Vide VAC STAR Chef Classic BLACK

- Kompletní specifikace
Sous Vide VAC STAR Chef Classic BLACKNení skladem10 648 Kč/ ks8 800 Kč bez DPH
Hlavici SousVideChef CLASSIC doporučujeme do restaurací i na hobby domácí vaření. Vejde se do každé kuchyně a příprava s ní je jednoduchá a přesná. Velký přehledný displej vám nabídne teplotu v rozmezí 25-90 °C a ohřev vody po dobu až 99 hodin. Je tak ideální pro vaření metodou Sous-Vide.
Detailní popis
Pro přípravu jídel s touto hlavicí potřebujete pouze velký hrnec, gastronádobu nebo jakoukoliv jinou nádobu do 40 litrů. Nastavíte jednoduše čas a teplotu a přístroj začne pracovat. Až dosáhne teploty, oznámí vám to signálem. Pak už můžete vložit balíčky se zavakuovanými potravinami a nechat jej pracovat.
Nemusíte se bát odpaření vody, přístroj si sám hlídá její hladinu. Před odpařením navíc chrání vodu izolační kuličky. Dokonalost hlavice tkví i v preciznosti. Hlavice má přesnost ohřevu vody na 0,2 °C. Další výhodou je bezúdržbovost a robustnost, daná poctivou výrobou.
Technické parametry
| Rozměry zařízení (š x h x v) | 353 x 98 x 170 mm |
| Napětí | 230 V |
| Příkon | 1300 W |
| Hmotnost | 2,5 kg |
| Záruka | 2 roky |
| Sonda pro vnitřní teplotu | ne |
| Maximální objem | 40 l |
| Výkon čerpadla | 16 l/min |
Specifikační body
- hmotnost pouze 2,1 kg
- díky spodní cirkulaci může být nádoba menší než 40 l
- nezabere mnoho místa (rozměry 350 × 90 × 165 mm)
- teplota nastavitelná v rozmezí 25-99 °C
- přesnost 0,2 °C, možnost nastavení ve °F
- varianta v černé barvě
- při poklesu hladiny vody upozorní alarmem
- pojistka proti přetížení

