Pultové mrazničky Tefcold FR 505
Kompletní specifikace
TEFCOLD FR 505
Pultová mraznička plné víko
- rukojeť se zámkem
- teploměr
- práškově lakované bílé ocelové vnitřní obložení
- odtok vody při odmrazování
- koš
- kolečka s brzdou
- pevná kolečka
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -14 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 78 / 73 kg |
| Hrubý / čistý objem | 463 / 454 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ vík | 1 výklopné pevné víko |
| Počet a typ košů | 2 Drátěné koše, bílé |
| Rozdělovače | ABS |
| Kolečka | 4 dvojitá kolečka |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Ocel s bílým nátěrem |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Mechanický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Manuální |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 90 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 3.13 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 1142.45 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 49.7 |
| EEI objem | 435 l |
| Příkon | 230 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 42 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 1380 x 480 x 725 mm |
| Vnější šířka | 1504 mm |
| Vnější hloubka | 700 mm |
| Vnější výška | 945 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 1504 x 700 x 945 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích