Pultová mraznička Tefcold NIC 300 SC
Kompletní specifikace
TEFCOLD NIC 300 SC
Pultová mraznička prosklené rovné víko
- novinka: zahrnuje plnou sadu košů
- rovná posuvná prosklená víka se zámkem
- digitální teploměr
- práškově lakované bílé ocelové vnitřní obložení
- kolečka s brzdou
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -14 °C |
| Klimatická třída | 5 |
| Hrubá / čistá váha | 70 / 62 kg |
| Hrubý / čistý objem | 288 / 218 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ vík | 2 rovná posuvná víka z tvrzeného skla |
| Počet a typ košů | 4 Drátěný koš, bílý |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Kolečka | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Ocel s bílým nátěrem |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Mechanický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Manuální |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 85 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.6 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 584 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 38 |
| EEI objem | 209 l |
| Příkon | 119 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 45 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 890 x 510 x 576 mm |
| Vnější šířka | 1030 mm |
| Vnější hloubka | 650 mm |
| Vnější výška | 885 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 1030 x 650 x 885 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích