- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazáky
- Pultová mraznička ARO 606/2
Pultová mraznička ARO 606/2
- Kompletní specifikace
Pultová mraznička ARO 606/2Na objednání do 10 dnů33 275 Kč/ ks27 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Byfal ARO 606/2
Pultová mraznička prosklené oblé víko
- statické chlazení
- vestavěný agregát
- manuální odmrazování
- digitální termostat s teploměrem
- síla izolace stěny - 65 mm
- bílé opláštění, uvnitř ALU
- koše jsou součástí
- zámek
- kolečka
- RUZNÉ BAREVNÉ PROVEDENÍ - ČERVENÁ/ŠEDÁ/BÍLÁ - nutno specifikovat při objednávce
| Parametry a obsah | |
|---|---|
| Teplotní rozsah | -22 až -18 °C |
| Hrubá / čistá váha | 89 / 75 kg |
| Hrubý / čistý objem | 482 / 420 l |
| Design a materiál | |
| Počet a typ vík | 2 oblá posuvná víka z tvrzeného skla |
| Počet a typ košů | 6 Drátěný koš, bílý |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Kolečka | 4 kolečka, 2 s brzdou |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Hliník |
| Chlazení a funkce | |
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Manuální |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 70 g |
| Výkon a spotřeba | |
| Denní spotřeba | 2.78 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 1015 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 51.3 |
| EEI objem | 420 l |
| Příkon | 143 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 1442 x 543 x 580 mm |
| Vnější šířka | 1602 mm |
| Vnější hloubka | 713 mm |
| Vnější výška | 925 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 1442 x 713 x 925 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích




