Prosklený Mrazák Tefcold UF 400 VG
Kompletní specifikace
TEFCOLD UF 400 VG
Mrazicí skříň prosklené dveře, bílá
- nový design
- vyhřívané prosklené dveře
- elektronický termostat
- automatické odmrazování
- zámek
- nastavitelné police
- vnitřní LED osvětlení
- ventilované chlazení
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 85 / 80 kg |
| Hrubý / čistý objem | 400 / 340 l |
| Výstavní plocha | 0.61 m² |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře, vyhřívaný rám |
| Změna otevírání dveří | Ne |
| Počet a typ polic | 4 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 490 x 380 mm |
| Nožky / nohy | 2 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 2 pojezdové válečky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | ABS |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 80 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 7.3 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 2664 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 34.3 |
| Příkon | 300 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 42 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 484 x 470 x 1620 mm |
| Vnější šířka | 600 mm |
| Vnější hloubka | 585 mm |
| Vnější výška | 1855 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 600 x 585 x 1855 mm |
| Web External Dimension (WxDxH) | Š: 600 H: 585 V: 1855 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích