Prosklený Mrazák Tefcold UF 100 G
Kompletní specifikace
TEFCOLD UF 100 G
Mrazicí skříň prosklené dveře
- vyhřívané samozavírací prosklené dveře
- nastavitelné police
- nastavitelné nožky
- vnitřní LED osvětlení
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -12 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 49 / 44 kg |
| Hrubý / čistý objem | 90 / 88 l |
| Výstavní plocha | 0.27 m² |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře, vyhřívaný rám |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Změna otevírání dveří | Ne |
| Počet a typ polic | 3 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 485 x 420 / 200 mm |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Opláštěný hliník |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Mechanický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Manuální |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 60 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 3.18 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 1159 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 25 |
| Příkon | 230 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 45 db(A) |
| Termometr | Ne |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 500 x 430 x 540 mm |
| Vnější šířka | 610 mm |
| Vnější hloubka | 540 mm |
| Vnější výška | 670 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 610 x 540 x 670 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích