Prosklená lednice TEFCOLD UR 200G
Kompletní specifikace
TEFCOLD UR 200 G
Chladicí skříň prosklené dveře
- nový design
- prosklené křídlové dveře
- elektronický termostat
- lze měnit otevírání dveří
- nastavitelné police
- vnitřní LED osvětlení
- chlazení s pomocným ventilátorem
| Parametry a obsah | |
|---|
| Plechovky 330 ml | 112 ks |
| Plechovky 500 ml | 56 ks |
| Lahve 330 ml | 64 ks |
| Lahve 500 ml PET | 64 ks |
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 49 / 44 kg |
| Hrubý / čistý objem | 130 / 119 l |
| Výstavní plocha | 0.23 m² |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 3 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 505 x 415 mm |
| Nožky / nohy | 2 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 2 pojezdové válečky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Bílá ABS |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 35 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.6 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 584 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 13 |
| Příkon | 105 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 40 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 510 x 485 x 620 mm |
| Vnější šířka | 600 mm |
| Vnější hloubka | 585 mm |
| Vnější výška | 855 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 600 x 585 x 855 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích