Prosklená lednice Tefcold FSC 891H
Kompletní specifikace
TEFCOLD FSC 891 H
Chladicí skříň prosklené kř. dveře
- krycí panel s LED osvětlením
- vnitřní svislé led osvětlení
- nastavitelné police
- nastavitelné nožky
- ventilované chlazení
- prosklené křídlové dveře s hliníkovým rámem
| Parametry a obsah | |
|---|
| Plechovky 330 ml | 948 ks |
| Plechovky 500 ml | 480 ks |
| Lahve 330 ml | 528 ks |
| Lahve 500 ml PET | 468 ks |
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 166 / 153 kg |
| Hrubý / čistý objem | 707 / 535 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 2 křídlové samozavírací prosklené dveře |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Změna otevírání dveří | Ne |
| Počet a typ polic | 5 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 794 x 540 mm |
| Tvar světelné nástavby | Ve tvaru D |
| Světelná nástavba - typ světla | LED studená bílá |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 4 pojezdové válečky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Ocel s bílým nátěrem |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 115 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 2.63 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 960 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 84 |
| EEI objem | 741 l |
| Příkon | 410 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 48 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 810 x 561 x 1556 mm |
| Vnější šířka | 890 mm |
| Vnější hloubka | 740 mm |
| Vnější výška | 1990 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 890 x 740 x 1990 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích