Prosklená lednice Tefcold FSC 1950 S
Kompletní specifikace
TEFCOLD FSC 1950 S
Chladicí skříň prosklené posuv. dveře
- samozavírací posuvné prosklené dveře
- osvětlený reklamní panel
- vnitřní svislé osvětlení
- nastavitelné police
- nastavitelné nožky
- ventilované chlazení
| Parametry a obsah | |
|---|
| Plechovky 330 ml | 1020 ks |
| Plechovky 500 ml | 720 ks |
| Lahve 330 ml | 560 ks |
| Lahve 500 ml PET | 560 ks |
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 198 / 193 kg |
| Hrubý / čistý objem | 875 / 710 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 2 posuvné samozavírací prosklené dveře |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Počet a typ polic | 5 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 985 x 555 mm |
| Tvar světelné nástavby | Ve tvaru D |
| Světelná nástavba - typ světla | LED |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 4 pojezdové válečky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | Ocel s bílým nátěrem |
| Vnitřní osvětlení | Ano |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 125 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 6.4 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 2336 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 66 |
| EEI objem | 1114 l |
| Příkon | 490 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 48 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 1000 x 652 x 1533 mm |
| Vnější šířka | 1110 mm |
| Vnější hloubka | 825 mm |
| Vnější výška | 2010 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 1110 x 825 x 2010 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích