Prosklená Lednice Tefcold BC 60
Kompletní specifikace
TEFCOLD BC 60
Chladicí skříň prosklené dveře
- prosklené křídlové dveře
- samozavírací dveře
- pevné police
- nastavitelné nožky
- vnitřní LED osvětlení
- chlazení s pomocným ventilátorem
| Parametry a obsah | |
|---|
| Plechovky 330 ml | 70 ks |
| Plechovky 500 ml | 55 ks |
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 32 / 29 kg |
| Hrubý / čistý objem | 67 / 58 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové samozavírací prosklené dveře |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Změna otevírání dveří | Ne |
| Počet a typ polic | 3 roštové police černé |
| Barva polic | Černá |
| Rozměr polic | 340 x 270 / 205 mm |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Černá |
| Ineriér | Opláštěný hliník, černá |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Mechanický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 24 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 0.56 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 204 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 22 |
| EEI objem | 67 l |
| Příkon | 70 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 44 db(A) |
| Termometr | Ne |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 356 x 311 x 557 mm |
| Vnější šířka | 432 mm |
| Vnější hloubka | 496 mm |
| Vnější výška | 668 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 432 x 496 x 668 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích