- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazáky Liebherr
- Mraznička LIEBHERR FFFsg 6501
Mraznička LIEBHERR FFFsg 6501

- Kompletní specifikace
Mraznička LIEBHERR FFFsg 6501Skladem u dodavatele 1 ks58 336 Kč/ ks48 211 Kč bez DPH
Mraznička LIEBHERR FFFsg 6501
| Užitný objem, celkem | 332 l |
|---|---|
| Mrazící část | 332 l |
| Čistý objem mrazicí části | 332 l |
| Celkový čistý objem | 332 l |
| Spotřeba energie za 24 h | 3,205 kWh / 24 h |
| Metodika měření spotřeby energie | EN 16825 |
| Spotřeba energie za rok | 1.170 kWh/a |
| Klimatická třída | 7 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 49 dB |
| Chladící prostredek | R 290 |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 2,0 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Ovládání | Dotyk |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| SmartMonitoring-fähig | Ja |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| s možností trvalého zapnutí | — |
| s možností stmívání | — |
| Vnitřní osvětlení | — |
|---|---|
| Teplotní rozsah | -9 °C až -26 °C |
| Technologie chlazení | SmartFrost |
| Chladící systém | statické |
| Způsob odmrazování | manuální |
| Zásuvky v mrazící části | 0 |
| Počet úložných polic | 6 |
| z toho nastavitelných | 0 |
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Barva dveří | bílá |
| Materiál dveří/víka | Plné dveře |
| Madlo | Hliníkové tyčové madlo |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Váha (bez obalu) | 109 kg |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Vkládací otvor | 600x400mm (Vkládací otvor příčný) |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Nastavitelné nožičky | 4 |
| Transportní madla | — |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.000 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka (s obalem) | 201,8 / 74,7 / 76,9 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 2.050,0 / 765,0 / 840,0 mm |
| Váha (s obalem) | 118 kg |
| Celkový hrubý objem | 573 l |
| Hrubý objem mrazicí části | 573 l |
| Nosnost odkládací plochy mrazicí části | 60 kg |
Desetiletá dostupnost náhradních dílů
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen šetrný k životnímu prostředí a hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Aby vám profesionální spotřebič přinášel co nejdéle radost, zaručuje společnost Liebherr dostupnost náhradních dílů alespoň deset let od ukončení výroby dané řady. A navíc děláme vše pro to, abyste náhradní díly především vůbec nepotřebovali.
Přehledné informace o spotřebiči
Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.
Odolná kolečka
S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.
Zaměnitelný dveřní závěs
Profesionální spotřebiče Liebherr jsou z výroby osazeny pravým dveřním závěsem. S minimem úsilí a bez jakýchkoliv dalších dílů však můžete dveřní závěs přemístit doleva. Tímto máte zajištěnu naprostou svobodu ohledně výběru místa instalace.
Vyměnitelné dveřní těsnění
Úspora času i financí: Zatlačovací těsnění dveří spotřebičů Liebherr lze snadno vyměnit. V případě poškození dokážete těsnění vyměnit sami bez jakéhokoliv nářadí.
Komponenty navržené na 15 let
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Spotřebiče Liebherr se vyznačují robustností, spolehlivostí a extrémně dlouhým zachováním špičkového výkonu i za náročného každodenního používání, k čemuž přispívají vysoce kvalitní materiály, poctivé zpracování i přinejmenším desetiletá dostupnost náhradních dílů po ukončení výroby dané řady.
