- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazáky Liebherr
- Mraznička LIEBHERR BGPv 6570
Mraznička LIEBHERR BGPv 6570

- Kompletní specifikace
Mraznička LIEBHERR BGPv 6570Skladem u dodavatele 1 ks119 167 Kč/ ks98 485 Kč bez DPH
Mraznička LIEBHERR BGPv 6570
| Klimatická třída | 5 |
|---|---|
| Užitný objem, celkem | 365 l |
| Čistý objem mrazicí části | 365 l |
| Celkový čistý objem | 365 l |
| Energetická třída | D |
| Spotřeba energie za rok | 1.874 kWh/a |
| Klimatická třída | 5 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 60 dB |
| Chladící prostredek | R 290 |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 4,0 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Metodika měření spotřeby energie | EN 16825 |
| Izolace | 83 - 60 mm |
|---|
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Bezpotenciálový kontakt | — |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| Teplotní rozsah | -10 °C až -35 °C |
|---|---|
| Technologie chlazení | NoFrost |
| Chladící systém | dynamické |
| Proces odmrazování | automatický |
| Zásuvky v mrazící části | 0 |
| Počet úložných polic | 20 |
| z toho nastavitelných | 20 |
| Barva | nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Materiál dveří/víka | Ušlechtilá ocel |
| Madlo | Madlo tvaru lišty |
| Materiál nádoby | Chromniklová ocel (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál polic | Chromniklové ocelové přihrádky, ve tvaru L (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| Vkládací otvor | 400x600mm (Vkládací otvor podélný) |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Nastavitelné nožičky | 4 |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.800 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|---|
| Design dveří | SwingLine-design |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 212 / 70 / 83 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 2.220,0 / 745,0 / 875,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 136,00 kg |
| Váha (s obalem) | 153,00 kg |
| Celkový hrubý objem | 602 l |
| Hrubý objem mrazicí části | 602 l |
| Nosnost odkládací plochy mrazicí části | 60 kg |
Plášť z nerez oceli
Vnější plášť je z bočních panelů tvořených plechy bez mezer, díky čemuž je velmi hygienický a snadno se čistí. Nerez ocel je velmi pevná slitinová ocel, která je dokonalá pro požadavky profesionálního sektoru.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Snímatelný kryt s horním zavěšením jednotky s komponenty
Chladicí komponenty jsou bezpečně integrovány do horní sekce, kde je k nim snadný přístup. Pro účely čištění či údržby je možné kryt kompresorové jednotky snadno otevřít pomocí horního kloubového zavěšení, což zaručuje výbornou přístupnost, takže je možné vyčistit filtr kondenzátoru, který je umístěn za krytem, aniž by bylo nutné spotřebič posunovat.
Nohy s nastavitelnou výškou
V místech, kde je každodenní hygiena nutností, zajišťují nohy s nastavitelnou výškou dostatečnou vzdálenost od podlahy, a díky tomu je možné podlahu pod spotřebičem snadno a pohodlně vyčisti.
Technologie NoFrost
Není potřeba rozmrazování: Technologie NoFrost společnosti Liebherr poskytuje mimořádný mrazicí výkon pro zachování dlouhodobé čerstvosti profesionální úrovně. Aby nikdy nedocházelo k namrznutí mrazáku ani přemražení vložených potravin je jídlo chlazeno cirkulujícím chlazeným vzduchem a všechna vlhkost je odstraněna.
