Mrazící Skříň Tefcold NF 2500 G
Kompletní specifikace
TEFCOLD NF 2500 G
Mrazicí skříň prosklené dveře
- automatické odmrazování
- samozavírací vyhřívané prosklené dveře
- krycí panel s LED osvětlením
- vnitřní LED osvětlení
- nastavitelné police
- nastavitelné nožky
- ventilované chlazení
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -12 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 155 / 150 kg |
| Hrubý / čistý objem | 515 / 412 l |
| Výstavní plocha | 0.65 m² |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 samozavírací prosklené dveře, vyhřívaný rám |
| Tvrzené sklo | Ano |
| Změna otevírání dveří | Ne |
| Počet a typ polic | 5 nastavitelné |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | 510 x 488 mm |
| Tvar světelné nástavby | Ve tvaru D |
| Světelná nástavba - typ světla | LED studená bílá |
| Nožky / nohy | 2 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 4 kolečka |
| Exteriér | Bílá RAL 9016 |
| Ineriér | Opláštěná ocel |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Ventilované |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 95 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Typ kompresoru | |
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 11 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 4015 kWh/rok |
| Index energetické účinnosti | 49.9 |
| Příkon | 850 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 53 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 560 x 580 x 1270 mm |
| Vnější šířka | 680 mm |
| Vnější hloubka | 720 mm |
| Vnější výška | 2020 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 680 x 720 x 2020 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích