- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazák Tefcold UF 400 VS
Mrazák Tefcold UF 400 VS
- Kompletní specifikace
Mrazák Tefcold UF 400 VSNa objednání do 10 dnů 1 ks30 855 Kč/ ks25 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TEFCOLD UF 400 VS
Mrazicí skříň plné dveře, nerez
- nový design
- nerezové provedení
- ventilované chlazení
- integrované madlo
- plné dveře, lze měnit otevírání
- elektronický termostat
- 6x police
- nastavitelné nožky
- zámek
| PARAMETRY | HODNOTY |
|---|---|
| Váha | 80 kg |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Výška | 185 cm |
| Vnitřní šířka | 51 cm |
| Vnitřní hloubka | 48,5 cm |
| Vnitřní výška | 162 cm |
| Čistý objem | 340 l |
| Příkon | 150 W |
| Provozní teplota | -24 až -10 °C |
Vlastnosti:
- bílé provedení
- ventilované chlazení
- digitální termostat
- 6 polic
- zabudovaný zámek
- snadno vyměnitelné těsnění
- 2 nastavitelné nožky + 2 kolečka
- chladivo R600a
- napětí 230V/50Hz
Zboží zařazeno v kategoriích
