- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazák Tefcold UF 200 VS
Mrazák Tefcold UF 200 VS
- Kompletní specifikace
Mrazák Tefcold UF 200 VSNa objednání do 10 dnů 1 ks19 519 Kč/ ks16 131 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TEFCOLD UF 200 VS
Mrazicí skříň plné dveře, nerez
- nový design
- nerezové provedení
- integrované madlo
- plné dveře, lze měnit otevírání
- elektronický termostat
- automatické odmrazování
- nastavitelné police
- ventilované chlazení
- zámek
| Váha | 47 kg |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 60 cm |
| Výška | 85 cm |
| Vnitřní šířka | 48,4 cm |
| Vnitřní hloubka | 47 cm |
| Vnitřní výška | 62 cm |
| Provozní teplota | -24 až -10°C |
| Počet polic | 2 ks |
| Příkon | 150 W |
| Čistý objem | 120 l |
Zboží zařazeno v kategoriích

