- Úvod
- PŘÍPRAVA
- Mlýnky koření
- Mlýnek na Koření s DRŽÁKEM NA SÁČKY
Mlýnek na Koření s DRŽÁKEM NA SÁČKY

- Kompletní specifikace
Mlýnek na Koření s DRŽÁKEM NA SÁČKYNa objednání do 10 dnů27 438 Kč/ ks22 676 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Mlýnky na mák a koření přinášejí dokonalý způsob, jak rychle a snadno připravit čerstvě mleté koření dle vašich preferencí. S možností regulace hrubosti mletí získáte plnou kontrolu nad výsledkem, ať už si přejete jemné práškové koření nebo hruběji mletou variantu.
Popis produktu
Mlýnek na pepř a koření N 01PPS od francouzského výrobce SANTOS.
- vhodný pro různé typy provozů – prodejny, supermarkety, pražírny apod.
- určen pro mletí pepře a dalšího koření
- jednoduché nastavení hrubosti mletí pomocí knoflíku, které vyhovuje všem typům mletí kávy (jemné mletí, espresso, filtrovaná káva střední nebo hrubé mletí)
- držák na sáčky
- motorový blok ze slitiny hliníku a nerezu
- výkonný odhlučněný indukční motor
- vnitřní tepelná pojistka chrání motor před přetížením
- jednoduchá obsluha
- vyrobeny z kalené oceli
- vyznačují se dlouhou živostností
- káva se při mletí nepřepaluje
- snadná výměna
- lakovaná báze hnědá
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 0,6 kW |
| výkon | 14 kg/hod. |
| rychlost mletí | 1 500 ot./min. |
| objem násypky | 1 kg |
| objem zásuvky | 0,8 kg |
| zásuvka na mletou kávu | Ano |
| držák sáčků | Ne |
| barevné provedení | lakovaná báze hnědá |
| rozměr (š.hl.v.) | 250 x 320 x 550 mm |
| váha | 15 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
