- Úvod
- BAROVÉ PŘÍSTROJE
- BAROVÉ MIXÉRY
- Mixer barový SANTOS N33 CE CHROM
Mixer barový SANTOS N33 CE CHROM

- Kompletní specifikace
Mixer barový SANTOS N33 CE CHROMNa objednání do 10 dnů 1 ks12 254 Kč/ ks10 127 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Mixér barový N 33 CE od francouzského výrobce SANTOS.
- určen pro přípravu koktejlů, smoothies, ovocných a mléčných nápojů s použitím drceného ledu – není však vhodný k drcení ledu
- modely řady Evolution s označením E jsou vybaveny spínačem pro automatické spuštění mixeru při umístění nádoby na motorový blok
- 2 rychlosti – 13000 a 16000 ot./min.
- vodotěsný motorový blok
- motor s ochranou proti přehřátí a přetížení
- účinný malý barový mixer s nádobou z plastu
- rychlé usazení nádoby na motorový blok
- detekce nádoby – motor se zastaví při odebrání nádoby a zapne se při nandání nádoby na základnu, bez nutnosti použití hlavního vypínače
- nádoba o objemu 1,25 l s označením stupnice
- víko s plnícím otvorem a zátkou umožňuje přidávat suroviny během mixování
- nerezové nože s vysokou odolností
- snadné rozebrání všech částí: základna nádoby, nádoba, víko, těsnění, nožové ústrojí
- jednoduché používání
Barevné provedení:
- Zelená/Šedá
- CHROM - za příplatek
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 600 W |
| rychlost | 13000/16000 ot./min. |
| nádoba | 1,25 l |
| provedení | aluminium |
| barevné provedení | zelená |
| rozměr (š.hl.v.) | 180 x 180 x 420 mm |
| váha | 3 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích

