- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vinotéky
- Dávkovač vína Nordline WD2
Dávkovač vína Nordline WD2

- Kompletní specifikace
Dávkovač vína Nordline WD2Dlouhodobě nedostupné16 335 Kč/ ks13 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
NORDline WD 2
Automatický dávkovač vína, 2 lahve
Automatické dávkovače zabraňují rychlé oxidaci, a víno tak neztrácí na kvalitě.
Jde o skvělého pomocníka nejen pro vinařství, vinotéky, restaurace, bary, ale i pro domácnosti opravdových milovníků vína. Můžete mít otevřeno hned několik lahví vína najednou, a přitom jsou lahve elegantně vystaveny.
- statické chlazení
- černé provedení
- LED osvětlení
- LED displej
- nastavitelný rozsah teploty
- nastavitelný objem dávky vína po 1 ml
- uchování vína až 30 dní po otevření
| Parametry a obsah | |
|---|---|
| Lahve vína 750 ml | 2 ks |
| Teplotní rozsah | +7 až +18 °C |
| Klimatická třída | 3 |
| Hrubá / čistá váha | 18,6 / 0,1 kg |
| Hrubý / čistý objem | / l |
| Design a materiál | |
| Počet a typ dveří | 1 křídlové prosklené dveře |
| Počet a typ polic | |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Černá |
| Ineriér | Černá |
| Vnitřní osvětlení | LED |
| Zámek | Ne |
| Chlazení a funkce | |
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 20 g |
| Výkon a spotřeba | |
| Příkon | 95 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 40 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | x x mm |
| Vnější šířka | 235 mm |
| Vnější hloubka | 367 mm |
| Vnější výška | 605 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 235 x 367 x 605 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích


