- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR MRFec 3501
Chladnička LIEBHERR MRFec 3501

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR MRFec 3501Skladem u dodavatele 1 ks31 023 Kč/ ks25 639 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR MRFec 3501
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba energie za rok | 367 kWh/a |
| Klimatická třída | CC3 |
| Teplotní třída | K4 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Maximální teplota okolí | 40 °C |
| Průměrná vlhkost vzuchu | 75 % |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Frekvence | 50 Hz |
| Teplotní třída | K4 |
| Příkon | 2,0 A |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 168,4 / 59,7 / 65,4 cm |
|---|
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|---|
| Ovládání | Otočný volič |
| Ukazatel teploty chladící cást | — |
| Porucha: výstražný signál | — |
| Chlazení hrubého objemu | 327 l |
|---|---|
| Čistý objem chlazení | 250 l |
| Chladící systém | dynamické |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Teplotní rozsah | +2 °C až +9 °C |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet polic | 5 |
| z toh výškově nastaviletných | 4 |
| Kapacita polic | 45 kg |
| naplnení 0,5l PET | 207 |
| Pohled zepředu 0,5 l PET láhve | 7 |
| naplnení plechovkami 0,33l | 414 |
| Pohled zepředu: plechovky 0,33 l | 7 |
| Vnitřní osvětlení | — |
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Materiál dveří | Ocel |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Zámek | — |
| Madlo | prohluben pro madlo |
| Vnitřní prostor odolný proti stříkající vodě | ✔ |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
|---|---|
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Dvere samozavírací | ✔ |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Délka prívodního kabelu | 2.000 mm |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
|---|---|
| Podlahový rošt | — |
| Materiál stavěcí nohy | ocel pozinkovaná |
| Celkový hrubý objem | 327 l |
|---|---|
| Celkový čistý objem | 250 l |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) | 1.720,0 / 615,0 / 725,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 57,00 kg |
| Váha (s obalem) | 62,00 kg |
Skříň
Individuální a odolná: Vytvořte si skříň přesně podle vašich představ. Je pevná, odolná proti nárazu a lze ji snadno čistit.
Zaměnitelný pant dveří
Díky zaměnitelným pantům dveří lze spotřebič snadno plnit nebo vyprazdňovat na jakémkoli místě.
Zapuštěné madlo
Snadná manipulace – Díky madlu zapuštěnému do hrany dveří lze dveře velmi pohodlně otevírat a zavírat. Ze spotřebiče nevyčnívá nic, o co byste se mohli zachytit. A to je zvláště v malých prostorách velká výhoda.
Vyměnitelné těsnění
Ušetřete čas i peníze. Vyměnitelné těsnění dveří si můžete sami snadno a rychle vyměnit. Bez nářadí a pomoci technika.
Samozavírací dveře
Dveře spotřebiče, které vám usnadní práci a které se až do úhlu otevření 90° samy zavírají, aby vaše chladnička nebo mraznička nezůstala omylem otevřená. Díky tomu se udrží stabilní vnitřní teplota a kvalita uskladněného zboží zůstane nezměněna. Od 90° zůstanou dveře otevřené a vy můžete spotřebič pohodlně plnit nebo vyprazdňovat.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
