- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR GKPv 6570 525
Chladnička LIEBHERR GKPv 6570 525

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR GKPv 6570 525Skladem u dodavatele 1 ks90 614 Kč/ ks74 887 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR GKPv 6570 525
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
|---|---|
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Ovládání | Tlačítka |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Bezpotenciálový kontakt | — |
| SmartMonitoring-fähig | Ja |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| Teplotní rozsah | +1 °C až +15 °C |
|---|---|
| Chladící systém | — |
| Vnitřní osvětlení | — |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet úložných polic | 4 |
| z toh výškově nastaviletných | 4 |
| Podlahový rošt | ✔ |
| Barva | nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Materiál dveří/víka | Ušlechtilá ocel |
| Madlo | Madlo tvaru lišty |
| Materiál nádoby | Chromniklová ocel (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| Vkládací otvor | GN 2/1, 530x650mm (Vkládací otvor podélný) |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Nastavitelné nožičky | 4 |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.800 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|---|
| Design dveří | SwingLine-design |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 212 / 70 / 83 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 2.220,0 / 745,0 / 875,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 98,00 kg |
| Váha (s obalem) | 114,00 kg |
| Nosnost odkládací plochy chladící části | 60 kg |
Digitální teplotní displej
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.
Plášť z nerez oceli
Vnější plášť je z bočních panelů tvořených plechy bez mezer, díky čemuž je velmi hygienický a snadno se čistí. Nerez ocel je velmi pevná slitinová ocel, která je dokonalá pro požadavky profesionálního sektoru.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Snímatelný kryt s horním zavěšením jednotky s komponenty
Chladicí komponenty jsou bezpečně integrovány do horní sekce, kde je k nim snadný přístup. Pro účely čištění či údržby je možné kryt kompresorové jednotky snadno otevřít pomocí horního kloubového zavěšení, což zaručuje výbornou přístupnost, takže je možné vyčistit filtr kondenzátoru, který je umístěn za krytem, aniž by bylo nutné spotřebič posunovat.
Nohy s nastavitelnou výškou
V místech, kde je každodenní hygiena nutností, zajišťují nohy s nastavitelnou výškou dostatečnou vzdálenost od podlahy, a díky tomu je možné podlahu pod spotřebičem snadno a pohodlně vyčisti.
SwingLine
Stylově tvarovaný design SwingLine těchto spotřebičů z nich činí první volbu, pokud hledáte bezvadný technický design. Díky elegantním táhlým liniím jsou spotřebiče Liebherr vizuálně přitažlivým a oslňujícím doplňkem každého profesionálního prostředí. Dveře SwingLine jsou ergonomicky navrženy, snadno se čistí a snadno otevírají díky zabudovanému madlu po celé délce.
