- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR GKPv 1490
Chladnička LIEBHERR GKPv 1490

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR GKPv 1490Skladem u dodavatele 1 ks183 723 Kč/ ks151 837 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR GKPv 1490
| Klimatická třída | 5 |
|---|---|
| Užitný objem, celkem | 1.056 l |
| Chladící část | 1.056 l |
| Celkový čistý objem | 1.056 l |
| Čistý objem chladicí části | 1.056 l |
| Energetická třída | C |
| Spotřeba energie za rok | 1.084 kWh/a |
| Klimatická třída | 5 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 58 dB |
| Chladící prostredek | R 290 |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 4,0 A |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Chladící část | 1.361 l |
| Metodika měření spotřeby energie | EN 16825 |
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Ovládání | Tlačítka |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Bezpotenciálový kontakt | ✔ |
| SmartMonitoring-fähig | Ja |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| Teplotní rozsah | -2 °C až +15 °C |
|---|---|
| Chladící systém | dynamické |
| Vnitřní osvětlení | — |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet úložných polic | 8 |
| z toh výškově nastaviletných | 8 |
| Podlahový rošt | — |
| Barva | nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Materiál dveří/víka | Ušlechtilá ocel |
| Madlo | Madlo tvaru lišty |
| Materiál nádoby | Chromniklová ocel (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál polic | Chromniklové ocelové mřížky (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| Vkládací otvor | GN 2/1, 530x650mm (Vkládací otvor podélný) |
| Smer otevírání dverí | vlevo pevné/vpravo pevné |
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Nastavitelné nožičky | 5 |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.800 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|---|
| Design dveří | SwingLine-design |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 212 / 143 / 83 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 2.215,0 / 1.475,0 / 875,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 180,00 kg |
| Váha (s obalem) | 205,00 kg |
| Celkový hrubý objem | 1.361 l |
| Hrubý objem chladicí části | 1.361 l |
| Nosnost odkládací plochy chladící části | 60 kg |
Otevírání nožním pedálem
Pokud máte plné ruce, spotřebiče Liebeherr lze pohodlně a snadno otevřít nožním pedálem, který je buď součástí spotřebiče, nebo je dostupný jako příslušenství. V profesionálním sektoru je tento prvek velkou výhodou, jelikož umožňuje snadnější přístup do ledniček a mrazáků - a otevření dveří tímto způsobem pochopitelně ušetří mnoho času, jelikož není nutné odkládat věci z rukou.
Digitální teplotní displej
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.
Plášť z nerez oceli
Vnější plášť je z bočních panelů tvořených plechy bez mezer, díky čemuž je velmi hygienický a snadno se čistí. Nerez ocel je velmi pevná slitinová ocel, která je dokonalá pro požadavky profesionálního sektoru.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Snímatelný kryt s horním zavěšením jednotky s komponenty
Chladicí komponenty jsou bezpečně integrovány do horní sekce, kde je k nim snadný přístup. Pro účely čištění či údržby je možné kryt kompresorové jednotky snadno otevřít pomocí horního kloubového zavěšení, což zaručuje výbornou přístupnost, takže je možné vyčistit filtr kondenzátoru, který je umístěn za krytem, aniž by bylo nutné spotřebič posunovat.
