- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR FKvesf 1805
Chladnička LIEBHERR FKvesf 1805

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR FKvesf 1805Skladem u dodavatele 1 ks27 920 Kč/ ks23 074 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR FKvesf 1805
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba energie za rok | 309 kWh/a |
| Klimatická třída | CC2 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 47 dB |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 1,0 A |
| Dodržení stanovené teplotní třídy | 5 °C |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Maximální teplota okolí | 32 °C |
| Průměrná vlhkost vzuchu | 65 % |
| Frekvence | 50 Hz |
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|---|
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | — |
| SmartMonitoring-fähig | Nein |
| Vernetzbarkeit | — |
| s možností trvalého zapnutí | — |
| s možností stmívání | — |
| naplnení 0,5l PET | 115 |
|---|---|
| naplnení plechovkami 0,33l | 217 |
| Teplotní rozsah | +1 °C až +15 °C |
| Chladící systém | dynamické |
| Vnitřní osvětlení | LED osvětlení |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet úložných polic | 4 |
| z toh výškově nastaviletných | 3 |
| Podlahový rošt | ✔ |
| Chlazení hrubého objemu | 171 l |
| Čistý objem chlazení | 160 l |
| Barva | stríbrná |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Materiál dveří/víka | Ušlechtilá ocel |
| Madlo | Ergonomická tyčová rukojeť |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Materiál stavěcí nohy | ocel pozinkovaná |
| Dvere samozavírací | — |
|---|---|
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 2.000 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|---|
| Design dveří | HardLine |
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 85 / 60 / 60 cm |
|---|---|
| Celkový čistý objem | 160 l |
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 905,0 / 614,0 / 649,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 34,00 kg |
| Váha (s obalem) | 37,00 kg |
| Celkový hrubý objem | 171 l |
| Nosnost odkládací plochy chladící části | 45 kg |
Digitální teplotní displej
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.
Modely pod pracovní plochu
Několik modelů Liebherr lze integrovat pod pracovní plochu, kdy je potřeba zajistit ventilační mřížku (min. 200 cm²) v zadní části pracovní plochy, aby bylo zajištěno dostatečně odvětrávání spotřebiče. Pokud ventilační mřížka v pracovní desce chybí, výklenek pod plochou musí mít výšku alespoň 860 mm, aby byl zajištěn rozptyl vzduchu dopředu. Modely pod pracovní plochu nabízejí kompaktní řešení, které se obzvlášť hodí v malých prostorech.
Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.
