- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR FKv 503
Chladnička LIEBHERR FKv 503

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR FKv 503Skladem u dodavatele 1 ks35 369 Kč/ ks29 230 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR FKv 503
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba energie za rok | 284 kWh/a |
| Klimatická třída | CC2 |
| Teplotní třída | K4 |
| Bezpečnostní třída | 7 |
| Maximální teplota okolí | 32 °C |
| Průměrná vlhkost vzuchu | 65 % |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Okolní teplota | +10 °C až 35 °C |
| Frekvence | 50 Hz |
| Teplotní třída | K4 |
| Příkon | 1,0 A |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 61,2 / 42,5 / 45 cm |
|---|
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|---|
| Ovládání | Otočný volič |
| Ukazatel teploty chladící cást | — |
| Porucha: výstražný signál | — |
| Chladící systém | dynamické |
|---|---|
| Chladící prostredek | R 600a |
| Teplotní rozsah | +2 °C až +12 °C |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet polic | 3 |
| z toh výškově nastaviletných | 2 |
| Kapacita polic | 30 kg |
| naplnení 0,5l PET | 27 |
| Pohled zepředu 0,5 l PET láhve | 5 |
| naplnení plechovkami 0,33l | 60 |
| Pohled zepředu: plechovky 0,33 l | 5 |
| Vnitřní osvětlení | LED stropní osvětlení |
| Barva | nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Materiál dveří | Dveře s izolačním sklem |
| Materiál polic | Španělské cedrové dřevo |
| Zámek | mechanický |
| Madlo | — |
| Smer otevírání dverí | Pravý pevný |
|---|---|
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Dvere samozavírací | — |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Délka prívodního kabelu | 2.300 mm |
| Materiál nádoby | umelá hmota antracit |
|---|---|
| Podlahový rošt | — |
| Design dveří | HardLine |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Hrubý objem chladicí části | 44 l |
|---|---|
| Čistý objem chladicí části | 42 l |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) | 687,0 / 440,0 / 478,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 30,00 kg |
| Váha (s obalem) | 35 kg |
Plášť z nerez oceli
Vnější plášť je z bočních panelů tvořených plechy bez mezer, díky čemuž je velmi hygienický a snadno se čistí. Nerez ocel je velmi pevná slitinová ocel, která je dokonalá pro požadavky profesionálního sektoru.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Plastový vnitřní kontejner
Tepelně tvarovaný plastový vnitřní kontejner je vyroben z jednoho kusu, a proto se velmi snadno čistí. Je vyroben z ekologického polystyrénu, tj. plně recyklovatelného, robustního a trvanlivého plastu.
Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.
Nastavitelné roštové police
Roštové police mají nastavitelnou výšku, takže je možné vnitřní uspořádání měnit, aby bylo možné ukládat lahve všech velikostí, a to ve stojící i ležící poloze.
