- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR FKv 1800
Chladnička LIEBHERR FKv 1800

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR FKv 1800Skladem u dodavatele 1 ks23 575 Kč/ ks19 483 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR FKv 1800
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba energie za rok | 309 kWh/a |
| Klimatická třída | CC2 |
| Teplotní třída | K4 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Maximální teplota okolí | 32 °C |
| Průměrná vlhkost vzuchu | 65 % |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Frekvence | 50 Hz |
| Teplotní třída | K4 |
| Příkon | 1,0 A |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 85 / 60 / 60 cm |
|---|
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|---|
| Ukazatel teploty chladící cást | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | — |
| Chladící systém | dynamické |
|---|---|
| Chladící prostredek | R 600a |
| Teplotní rozsah | +1 °C až +15 °C |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet polic | 4 |
| z toh výškově nastaviletných | 3 |
| Kapacita polic | 45 kg |
| naplnení 0,5l PET | 115 |
| naplnení plechovkami 0,33l | 217 |
| Vnitřní osvětlení | LED osvětlení |
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Materiál dveří | Ocel |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Zámek | mechanický |
| Madlo | Ergonomická tyčová rukojeť |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
|---|---|
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Dvere samozavírací | — |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Délka prívodního kabelu | 2.000 mm |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
|---|---|
| Podlahový rošt | ✔ |
| Design dveří | HardLine |
| Materiál stavěcí nohy | ocel pozinkovaná |
| Hrubý objem chladicí části | 171 l |
|---|---|
| Čistý objem chladicí části | 160 l |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) | 905,0 / 614,0 / 649,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 34,00 kg |
| Váha (s obalem) | 37,00 kg |
Digitální teplotní displej
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.
Ergonomické tyčové madlo
Jelikož ledničky na nápoje jsou většinou často otevírány, je důležité, aby otevírání bylo snadné. Ergonomické tyčové madlo zajišťuje snadné otevření, a to i když se dveře používají neustále. Je velmi hygienické a snadno se čistí.
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Plastový vnitřní kontejner
Tepelně tvarovaný plastový vnitřní kontejner je vyroben z jednoho kusu, a proto se velmi snadno čistí. Je vyroben z ekologického polystyrénu, tj. plně recyklovatelného, robustního a trvanlivého plastu.
Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.
