- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR FKDv 4211
Chladnička LIEBHERR FKDv 4211

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR FKDv 4211Skladem u dodavatele 1 ks32 886 Kč/ ks27 178 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR FKDv 4211
| Energetická třída | C |
|---|---|
| Spotřeba energie za rok | 472 kWh/a |
| Klimatická třída | CC2 |
| Teplotní třída | K4 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Maximální teplota okolí | 32 °C |
| Průměrná vlhkost vzuchu | 65 % |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Frekvence | 50 Hz |
| Teplotní třída | K4 |
| Příkon | 1,5 A |
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 201 / 60 / 68,7 cm |
|---|
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|---|
| Ovládání | Otočný volič |
| Ukazatel teploty chladící cást | uvnitr analogový |
| Porucha: výstražný signál | — |
| Chlazení hrubého objemu | 387 l |
|---|---|
| Čistý objem chlazení | 385 l |
| Chladící systém | dynamické |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Teplotní rozsah | +2 °C až +12 °C |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet polic | 6 |
| z toh výškově nastaviletných | 5 |
| Kapacita polic | 45 kg |
| naplnení 0,5l PET | 256 |
| Pohled zepředu 0,5 l PET láhve | 7 |
| naplnení plechovkami 0,33l | 512 |
| Pohled zepředu: plechovky 0,33 l | 7 |
| Vnitřní osvětlení | LED podélné osvětlení vpravo |
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Materiál dveří | Plné dveře |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Zámek | mechanický |
| Madlo | Ergonomická tyčová rukojeť |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
|---|---|
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
| Dvere samozavírací | — |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Délka prívodního kabelu | 2.200 mm |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
|---|---|
| Podlahový rošt | — |
| Design dveří | Switch |
| Materiál stavěcí nohy | nerezová ocel |
| Celkový hrubý objem | 387 l |
|---|---|
| Gewerbe Nettovolumen Gesamt | 385 l |
| Výška/šířka/hloubka (s balením) | 2.080,0 / 624,0 / 694,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 68 kg |
| Váha (s obalem) | 73 kg |
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Plastový vnitřní kontejner
Tepelně tvarovaný plastový vnitřní kontejner je vyroben z jednoho kusu, a proto se velmi snadno čistí. Je vyroben z ekologického polystyrénu, tj. plně recyklovatelného, robustního a trvanlivého plastu.
Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.
Nastavitelné roštové police
Roštové police mají nastavitelnou výšku, takže je možné vnitřní uspořádání měnit, aby bylo možné ukládat lahve všech velikostí, a to ve stojící i ležící poloze.
Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.
