- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR BRFvg 5511
Chladnička LIEBHERR BRFvg 5511

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR BRFvg 5511Skladem u dodavatele 1 ks59 577 Kč/ ks49 237 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR BRFvg 5511
| Užitný objem, celkem | 360 l |
|---|---|
| Celkový čistý objem | 360 l |
| Čistý objem chladicí části | 360 l |
| Energetická třída | D |
| Spotřeba energie za 24 h | 2,413 kWh / 24 h |
| Metodika měření spotřeby energie | EN 16825 |
| Spotřeba energie za rok | 881 kWh/a |
| Klimatická třída | 4 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 49 dB |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 2,0 A |
| Nosnost odkládací plochy chladící části | 60 kg |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Chladící část | 533 l |
| Izolace | 63/26 mm |
|---|
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Ovládání | Dotyk |
| Alarm při výpadku spotřebiče | Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| Dveřní alarm chladicí části | Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring |
| Dveřní alarm mrazicí části | — |
| Bezpotenciálový kontakt | — |
| AlarmLightAmplifier | Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring |
| SuperCool | Nastavitelné na jednotce a viditelné přes SmartMonitoring |
| SuperFrost | — |
| Nastavení jazyka | — |
| Zámek displeje | Nastavitelné na spotřebiči |
| Elektronický zámek dveří | — |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| s možností trvalého zapnutí | ✔ |
| s možností stmívání | ✔ |
| Teplotní rozsah | +1 °C až +15 °C |
|---|---|
| Chladící systém | dynamické |
| Vnitřní osvětlení | LED stropní osvětlení |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet úložných polic | 1 |
| z toh výškově nastaviletných | 0 |
| Podlahový rošt | ✔ |
| Barva | bílá |
|---|---|
| Materiál bočnic | ocel |
| Barva dveří | bílá |
| Materiál dveří/víka | Dveře s izolačním sklem |
| Madlo | Hliníkové tyčové madlo |
| Materiál nádoby | umelá hmota bílá |
| Materiál polic | Chromniklové ocelové přihrádky, ve tvaru L (1.4301 / AISI 304) |
| Materiál stavěcí nohy | ocel pozinkovaná |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Vkládací otvor | 600x400mm (Vkládací otvor příčný) |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Transportní madla | — |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.000 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 168,4 / 74,7 / 76,9 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.720,0 / 765,0 / 840,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 96 kg |
| Váha (s obalem) | 103 kg |
| Celkový hrubý objem | 533 l |
| Hrubý objem chladicí části | 533 l |
Vhodné pro pečicí plechy podle euronorm
Ideální kombinace: Pečicí plechy odpovídající euronormám lze perfektně umístit na robustní policové kolejnice ve tvaru L a opět je snadno vyjmout. Ostatně každý spotřebič Liebherr pro pekaře byl navržen tak, aby mohl využívat standardizované pečicí plechy.
Desetiletá dostupnost náhradních dílů
Udržitelnost znamená, že spotřebič je nejen šetrný k životnímu prostředí a hospodárný, ale že také vyniká dlouhou životností. Aby vám profesionální spotřebič přinášel co nejdéle radost, zaručuje společnost Liebherr dostupnost náhradních dílů alespoň deset let od ukončení výroby dané řady. A navíc děláme vše pro to, abyste náhradní díly především vůbec nepotřebovali.
Výškově nastavitelné nožky
S volitelnými výškově nastavitelnými nožkami si můžete výšku spotřebiče upravit přesně podle svých potřeb. Například jej můžete zvednout, aby se podlaha pod ním dala snáze uklidit.
Přehledné informace o spotřebiči
Všechny informace o spotřebiči by měly být k dispozici vždy, když je potřebujete. Proto lze u každého spotřebiče Liebherr nalézt sériové číslo, servisní číslo i označení modelu přímo na displeji. Díky tomu si ušetříte frustraci spojenou s hledáním těchto údajů na spotřebiči nebo nutnost vyčištění interiéru, aby údaje bylo možné vůbec přečíst.
Odolná kolečka
S kolečky, která lze namontovat i dodatečně, jsou profesionální spotřebiče Liebherr extrémně pohyblivé. Kdykoliv je tak budete moci přemístit jinam nebo je odsunout stranou kvůli úklidu.
Zaměnitelný dveřní závěs
Profesionální spotřebiče Liebherr jsou z výroby osazeny pravým dveřním závěsem. S minimem úsilí a bez jakýchkoliv dalších dílů však můžete dveřní závěs přemístit doleva. Tímto máte zajištěnu naprostou svobodu ohledně výběru místa instalace.
