Chladnička LIEBHERR BCv 1103
Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR BCv 1103
| Energetická třída | C |
|---|
| Spotřeba energie za rok | 312 kWh/a |
|---|
| Klimatická třída | CC2 |
|---|
| Teplotní třída | K4 |
|---|
| Bezpečnostní třída | 4 |
|---|
| Maximální teplota okolí | 32 °C |
|---|
| Průměrná vlhkost vzuchu | 65 % |
|---|
| Napětí | 220-240 V ~ |
|---|
| Okolní teplota | +10 °C až 30 °C |
|---|
| Frekvence | 50 Hz |
|---|
| Příkon | 1,0 A |
|---|
| Vnější rozměry (V/Š/H) | 83 / 49,7 / 54,9 cm |
|---|
| Ovládání | Machanické řízení |
|---|
| Ovládání | Otočný volič |
|---|
| Ukazatel teploty chladící cást | uvnitr analogový |
|---|
| Chladící systém | dynamické |
|---|
| Chladící prostredek | R 600a |
|---|
| Teplotní rozsah | +2 °C až +12 °C |
|---|
| Proces odmrazování | automatický |
|---|
| Počet polic | 2 |
|---|
| z toh výškově nastaviletných | 2 |
|---|
| Kapacita polic | 30 kg |
|---|
| naplnení 0,5l PET | 51 |
|---|
| Pohled zepředu 0,5 l PET láhve | 6 |
|---|
| naplnení plechovkami 0,33l | 138 |
|---|
| Pohled zepředu: plechovky 0,33 l | 6 |
|---|
| Vnitřní osvětlení | LED podélné osvětlení vpravo |
|---|
| Barva | stríbrná |
|---|
| Materiál bočnic | ocel |
|---|
| Materiál dveří | Dveře s izolačním sklem |
|---|
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
|---|
| Zámek | mechanický |
|---|
| Madlo | prohluben pro madlo |
|---|
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
|---|
| Vymenitelné tesnení dverí | — |
|---|
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|
| Nastavitelné nožičky | 2 |
|---|
| Délka prívodního kabelu | 3.000 mm |
|---|
| Materiál nádoby | ocel |
|---|
| Podlahový rošt | — |
|---|
| Design dveří | HardLine |
|---|
| Hrubý objem chladicí části | 106 l |
|---|
| Čistý objem chladicí části | 75 l |
|---|
| Výška/šířka/hloubka (s balením) | 887,0 / 550,0 / 600,0 mm |
|---|
| Váha (bez obalu) | 40,7 kg |
|---|
| Váha (s obalem) | 43,2 kg |
|---|
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Ekologické chladicí médium
Zařízení Liebherr jsou optimalizována s ohledem na co nejlepší energetickou účinnost a nízké provozní náklady. Používáme výhradně přírodní a k životnímu prostředí šetrná chladiva R 600a a R 290. Ve spojení s vysoce účinnými kompresory jsou extrémně výkonná a díky svému nízkému potenciálu skleníkového efektu jsou také bezpečná pro budoucnost.
Reverzní závěsy dveří (levý/pravý)
Spotřebiče Liebherr jsou v továrně opatřeny závěsy na pravé straně. Možnost změnit stranu závěsů umožňuje uzpůsobení spotřebiče dle individuálních potřeb a jeho optimální umístění.
Zboží zařazeno v kategoriích