- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vitríny a bufety
- Stolní vitríny
- Chladící vitrína Tefcold LCT 900F
Chladící vitrína Tefcold LCT 900F
- Kompletní specifikace
Chladící vitrína Tefcold LCT 900FNa objednání do 10 dnů 1 ks23 595 Kč/ ks19 500 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Chladicí obslužná vitrína Tefcold LCT 900 F je ideálním pomocníkem pro vystavení cukrářských a lahůdkářských výrobků.
Díky ventilovanému chlazení je zajištěna rovnoměrná distribuce chlazení napříč celou vitrínou a můžete se spolehnout, že na všech policích bude stejná teplota.
Pultové chladicí vitríny umí efektivně oživit jakýkoliv prostor. Vitrína Tefcold LCT 900 F se díky svým malým rozměrům a nenáročnému chodu skvěle hodí např. do cukrárny, kavárny, bistra, ale najde si své využití také v jídelnách, na hotelových recepcích či na čerpacích stanicích
Vlastnosti:
- ventilované chlazení
- vestavěný agregát
- automatické odtávání
- přední rovné sklo
- prosklené boky
- dvojitá izolační skla
- 2 roštové police
- zadní posuvné dveře
- LED osvětlení vitríny
- nerezové opláštění
- nastavitelné nožky
- napětí 230 V / 50 Hz
PARAMETRY PRODUKTU
| PARAMETRY | HODNOTY |
|---|---|
| Váha | 75 kg |
| Šířka | 90 cm |
| Hloubka | 56 cm |
| Výška | 67 cm |
| Provozní teplota | 2 °C až +8 °C |
| Příkon | 242 W |
| Hrubý objem | 160 l |
| Denní spotřeba | 3,8 kWh / 24 h |
| Typ chladiva | R290 |
| Množství chladiva | 0,045 kg |
| Energetická třída | C |
Zboží zařazeno v kategoriích
