- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Chladící stoly
- Chladící Saladeta Tefcold GS 92
Chladící Saladeta Tefcold GS 92
- Kompletní specifikace
Chladící Saladeta Tefcold GS 92Skladem 1 ks20 086 Kč/ ks16 600 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TEFCOLD GS92
Saladeta 2 dveře
- polypropylenová krájecí deska
- vhodné pro gastronádoby (nejsou součástí balení)
- automatické odmrazování
- nastavitelné police gn1/1
- nastavitelné nožky
- nerezové provedení
- chlazení s pomocným ventilátorem
| Parametry a obsah | |
|---|---|
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 77 / 67 kg |
| Hrubý / čistý objem | 260 / 225 l |
| Design a materiál | |
| Počet a typ dveří | 2 křídlové plné dveře |
| Počet a typ polic | 2 roštové police bílé |
| Barva polic | Bílá |
| Rozměr polic | GN1/1 |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Nerezová ocel |
| Ineriér | Nerezová ocel |
| Chlazení a funkce | |
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 68 g |
| Výkon a spotřeba | |
| Denní spotřeba | 2.4 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 876 kWh/rok |
| Příkon | 155 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 42 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 830 x 515 x 526 mm |
| Vnější šířka | 900 mm |
| Vnější hloubka | 700 mm |
| Vnější výška | 877 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 900 x 700 x 877 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

