- Úvod
- BAROVÉ PŘÍSTROJE
- Výrobník ledové tříště
- Výrobník ledové tříště CAB GRANITY CARESS 2
Výrobník ledové tříště CAB GRANITY CARESS 2
- Kompletní specifikace
Výrobník ledové tříště CAB GRANITY CARESS 2Není skladem45 530 Kč/ ks37 628 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Výrobník ledové tříště CAB GRANITY CARESS 2
Praktický model pro menší provozy s vertikálně uloženým mrazícím válcem a míchacími lopatkami umožňující výrobu i poměrně malého množství ledové tříště (granity). Zařízení je vzduchem chlazené se samoobslužným dávkováním nápojů, jednoduché na obsluhu a čistění, rychlé pro přípravu a na mražení nápojů s poměrně nízkým příkonem (ekonomický provoz), atraktivní design.
- Kapacita: 2x5,5 l
- Typ míchání: vertikální
Parametry
| Výrobce | CAB |
|---|---|
| Napájení | 230 V/1N/50 |
| Příkon | 650 W |
| Šířka | 430 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Výška | 700 mm |
| Hmotnost | 32 kg |
| Akustický systém hlašení přehřátí | ano |
| Chladivo | R 134a |
| Druh chladícího systému | Aria - vzduchem |
| Kapacita | 2x 5,5 litrů |
| Počet zásobíků | 2 |
| Systém míchání | vertikální |
Zboží zařazeno v kategoriích
