- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Vinotéky
- Vinotéka Vestfrost WFG 185 black
Vinotéka Vestfrost WFG 185 black
- Kompletní specifikace
Vinotéka Vestfrost WFG 185 blackNa objednání do 10 dnů 1 ks47 856 Kč/ ks39 550 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Základní informace:
Vinotéka s ventilovaným chlazením, vnitřní provedení kamenná čerň, digitální termostat, nastavitelná rozdílná teplota v horní a dolní části, automatické odtávání, osvětlení vnitřního prostoru, kouřové sklo dveří, dřevěné rošty, čistící uhlíkový filtr, zámek, zadní kolečka, chladivo R 600a, napětí 230 V/ 50 Hz. Provedení černá - silver pouze alternativa Vestfrost W 185 silver
Technické parametry:
| Výška | 185 cm |
| Šířka | 60 cm |
| Hloubka | 59.5 cm |
| Čistý objem | 365 l |
| Příkon | 170 W |
| Teplota | +5 až +22°C |
| Počet polic | 6 |
| Počet láhví | 191 ks |
Zboží zařazeno v kategoriích

