Stolní Kutr -R5 A PLUS 400V
- Kompletní specifikace
Stolní Kutr -R5 A PLUS 400VNa objednání do 10 dnů 1 ks85 086 Kč/ ks70 319 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Stolní kutr R 5 Plus od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
- určen pro menší gastronomické provozy – restaurace, bistra, lahůdkářství a cukrárny s max. denní kapacitou do 80 porcí
- umožňuje zpracování masa, zeleniny a ovoce, přípravu těsta, paštik, majonéz, pyré, pomazánek a strouhanky a rovněž sekání bylinek a koření a drcení ořechů a mandlí
MOTOROVÝ BLOK
- indukční motor
- asynchronní motor pro profesionální použití zaručující delší životnost a spolehlivost stroje; tichý chod motoru bez jakýchkoliv vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu,
- nerezová hřídel
- magnetický bezpečnostní systém, zajišťující při nesprávném sesazení zařízení nebo v momentu otevření víka zastavení, popř. nespuštění kutru
- 2 regulace rychlosti
- pulsní tlačítko pro lepší kontrolu konzistence a větší přesnost zpracování.
- kryt motorového bloku je kovový
NÁDOBA KUTRU
- odnímatelná nádoba z nerezu s ergonomickým držadlem
- lze v ní sekat maso, zeleninu, mandle, oříšky, koření, připravovat majonézu, pyré, protlaky, pomazánky, strouhanku a hnětat těsto
- průhledné polykarbonátové víko s otvorem umožňuje přidávání dalších ingrediencí v průběhu sekání
Standardní vybavení:
- nerezová nádoba
- nůž s rovným ostřím – vhodný pro přípravu emulzí, pěn, pomazánek, pro jemné i hrubé rozsekání masa a zeleniny
Lze doobjednat:
- nůž s jemným zubatým ostřím – pro nejjemnější zpracování – sekání zeleného koření a bylinek
- nůž s hrubým zubatým ostřím – hnětení, sekání oříšků, mandlí, pro zmrzlé potraviny a ostatní tvrdé potraviny
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 1 200 W |
| výkon | 20 - 80 porcí |
| počet ot/min | 1500/3000 |
| objem nádoby kutru | 5,5 l |
| max. plnění kutru | 3 kg surovin |
| nádoba kutru | nerez |
| motorový blok | kovový |
| pulsní tlačítko | Ano |
| rozměr (š.hl.v.) | 280 x 350 x 490 mm |
| váha | 24 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
