Stolní Kutr -R4 A 400V
- Kompletní specifikace
Stolní Kutr -R4 A 400VNa dotaz 1 ks68 970 Kč/ ks57 000 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Stolní kutr R 4 A od francouzského výrobce ROBOT COUPE.
- určen pro menší gastronomické provozy – restaurace, bistra, lahůdkářství a cukrárny s max. denní kapacitou do 50 porcí
- umožňuje zpracování masa, zeleniny a ovoce, přípravu těsta, paštik, majonéz, pyré, pomazánek a strouhanky a rovněž sekání bylinek a koření a drcení ořechů a mandlí
MOTOROVÝ BLOK
- indukční motor
- asynchronní motor pro profesionální použití zaručující delší životnost a spolehlivost stroje; tichý chod motoru bez jakýchkoliv vibrací, motor nevyžaduje žádnou údržbu
- nerezová hřídel
- magnetický bezpečnostní systém, zajišťující při nesprávném sesazení zařízení nebo v momentu otevření víka zastavení, popř. nespuštění kutru
- 2 regulace rychlosti
- pulsní tlačítko pro lepší kontrolu konzistence a větší přesnost zpracování.
- kryt motorového bloku je kovový
NÁDOBA KUTRU
- odnímatelná nádoba z nerezu s ergonomickým držadlem
- lze v ní sekat maso, zeleninu, mandle, oříšky, koření, připravovat majonézu, pyré, protlaky, pomazánky, strouhanku a hnětat těsto
- průhledné polykarbonátové víko s otvorem umožňuje přidávání dalších ingrediencí v průběhu sekání
Standardní vybavení:
- nerezová nádoba
- nůž s rovným ostřím – vhodný pro přípravu emulzí, pěn, pomazánek, pro jemné i hrubé rozsekání masa a zeleniny
Lze doobjednat:
- nůž s jemným zubatým ostřím – pro nejjemnější zpracování – sekání zeleného koření a bylinek
- nůž s hrubým zubatým ostřím – hnětení, sekání oříšků, mandlí, pro zmrzlé potraviny a ostatní tvrdé potraviny
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 400 V |
| příkon | 900 W |
| výkon | 10 - 50 porcí |
| počet ot/min | 1500/3000 |
| objem nádoby kutru | 4,7 l |
| max. plnění kutru | 2,5 kg surovin |
| nádoba kutru | nerez |
| motorový blok | kovový, pulsní tlačítko |
| pulsní tlačítko | Ano |
| rozměr (š.hl.v.)* | 226 x 304 x 460 mm |
| váha | 15 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
