- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Chladící stoly
- Chlazená Saladeta Tefcold GS365
Chlazená Saladeta Tefcold GS365
- Kompletní specifikace
Chlazená Saladeta Tefcold GS365Na objednání do 10 dnů36 167 Kč/ ks29 890 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TEFCOLD GS365
Saladeta 3 dveře nerez
- chlazení s pomocným ventilátorem
- automatické odtávání
- digitální termostat
- kompletní nerezové provedení
- nerezový posuvný kryt a plastová pracovní plocha
- snadné čištění kondenzátoru
- nastavitelné nožky
- obsahuje 3 x rošt GN 1/1
- vnitřní prostor přizpůsoben GN 1/1
- GN nejsou součástí
| Parametry a obsah | |
|---|---|
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 120 / 110 kg |
| Hrubý / čistý objem | / 368 l |
| Design a materiál | |
| Počet a typ dveří | 3 křídlové plné dveře |
| Počet a typ polic | 3 roštové police bílé |
| Rozměr polic | GN1/1 |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Exteriér | Nerezová ocel |
| Ineriér | Nerezová ocel |
| Chlazení a funkce | |
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 110 g |
| Výkon a spotřeba | |
| Denní spotřeba | 3.15 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 1150 kWh/rok |
| Příkon | 235 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 42 db(A) |
| Rozměry | |
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 1295 x 515 x 500 mm |
| Vnější šířka | 1365 mm |
| Vnější hloubka | 700 mm |
| Vnější výška | 870 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 1365 x 700 x 870 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích
