- Úvod
- VARNA, TERMIKA
- TERMICKÉ PŘÍSTROJE
- Stolní grily a tály
- SKLOKERAMICKÁ GRILOVACÍ DESKA SPIDOFLAT SP 200
SKLOKERAMICKÁ GRILOVACÍ DESKA SPIDOFLAT SP 200

- Kompletní specifikace
SKLOKERAMICKÁ GRILOVACÍ DESKA SPIDOFLAT SP 200Skladem 1 ks24 079 Kč/ ks19 900 Kč bez DPH
Profesionální kontaktní varný systém se sklokeramickou plochou, vhodný pro vaření široké škály různých potravin, jako jsou: toasty, sendviče, maso, ryby, zelenina, vejce atd.
Vysoce kvalitní výsledek vaření díky rovnoměrnosti rozložení tepla, nepřilnavý, neporézní a nepropustný pro pachy a chutě.
Vysoká všestrannost použití díky technologii SHBTM Plus, která umožňuje kombinované vytápění (kontaktní + infračervené) a vysoké nastavení teploty vaření. Úspora až 60% v době předehřívání díky SHBTM Plus. Úspora až 60% spotřeby energie díky vysoce účinnému izolačnímu systému Protek.SafeTM, který eliminuje zbytečné ztráty energie.
Předností grilvovací desky je velmi rychlé nahřátí (do 30 sec). Nemusíte čekat na nahřátí desky a tudíž je vhodná do provozu kde není vhodné mít zapnutou grilovací desku celou směnu.
- provedení: nerezové
- pracovní plocha sklokeramická hladká neporézní
- SHB technologie rychlého náběhu
- rovnoměrná teplota pracovní plochy
- topné tělesa: speciální žhavící vlákna se skleněnou izolací a s emisi infračervených paprsků
- plocha propustná pro infračervené paprsky
- zamezení průniku pachů do pokrmů
| Olvádání | manuální |
| Rozměr plochy | 280x440 mm |
| Frekvence | 50/60 Hz |
| Napětí | 230 V ~ 1N |
| Napájení | 2,5 kW |
| Maximální teplota | 400 ° C |
| Velikost ŠxHxV (mm) | 398x654x129 |
| Hmotnost | 10 kg |


