- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Prosklené Lednice
- Prosklená lednice TN 1400 G Perfekt
Prosklená lednice TN 1400 G Perfekt

- Kompletní specifikace
Prosklená lednice TN 1400 G PerfektNení skladem72 588 Kč/ ks59 990 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Celonerezová chladicí skříň NORDline TN 1400 perfekt s prosklenými dveřmi je vhodná pro uskladnění ovoce, zeleniny, pekařského těsta, mléčných výrobků, salámů, masa, uzenin i ryb. Oproti svému předchůdci TN 1400 má snadnější otevírání dveří, vypnutí ventilátoru již při verzi standard, modulární systém zásuvek s pojezdy pro přehlednější uskladnění potravin, vnitřní systém navržen tak, aby bylo čištění co nejsnadnější (všechny komponenty dobře vyjímatelné a přístupné).
Vlastnosti:
- vně i uvnitř nerezová ocel AISI 304 (kromě vnějšího dna a zad)
- ventilované chlazení
- automatické odtávání
- automatické odpařování kondenzátu
- automatické vypnutí ventilátoru
- chladivo R452A
- digitální termostat
- zámek
- samozavírací dveře (90 °)
- vnitřní zaoblené rohy
- izolace 60 mm
- vysoká účinnost chlazení (okolní teplota 43 °C, vlhkost 65 %)
- nastavitelné roštové police 650 x 530 mm 3 ks (nerezové zásuvky na objednávku)
- zatížitelnost roštů 30 kg / 1 ks
- nastavitelné nerezové nožky (výška 203,5 - 210,5 cm)
- nahraditelné magnetické pryžové těsnění
- vnitřní prostor přizpůsoben rozměrům GN 2/1
- lze vložit přepravku E2 (60 x 40 cm)
- obsahuje fluorované skleníkové plyny
- napětí 230 V / 50 Hz
| TECHNICKÉ UDAJE | |
|---|---|
| Výška | 203 cm |
| Šířka | 142 cm |
| Hloubka | 80 cm |
| Čistý objem | 910 l |
| Spojený vnitřní prostor | |
| Příkon | 471W |
| Vnitřní výška | 151 cm |
| Vnitřní šířka | 129 cm |
| Vnitřní hloubka | 67 cm |
| Počet polic | 6 ks |
| Provozní teplota | 0 až +10°C |
| Počet dveří | 2 |
| Typ chladiva | R452A |
| Množství chladiva | 0,34 kg |
Zboží zařazeno v kategoriích
