- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Mrazáky
- Mrazák Tefcold UF 600
Mrazák Tefcold UF 600
- Kompletní specifikace
Mrazák Tefcold UF 600Na objednání do 10 dnů 1 ks31 642 Kč/ ks26 150 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
TEFCOLD UF 600
Mrazicí skříň plné dveře, bílá
- nový design
- integrované madlo
- plné dveře, lze měnit otevírání
- elektronický termostat
- pevné mrazící police
| Parametry a obsah | |
|---|---|
| Teplotní rozsah | -24 až -10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 112 / 107 kg |
| Hrubý / čistý objem | 605 / 555 l |
| Design a materiál | |
| Počet a typ dveří | 1 křídlové plné dveře |
| Změna otevírání dveří | Ano |
| Počet a typ polic | 6 mrazicí GN2/1, nenastavitelné |
| Rozměr polic | GN2/1 |
| Nožky / nohy | 2 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 2 pojezdové válečky |
| Exteriér | Bílá |
| Ineriér | ABS |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | Statické |
| Typ odtávání | Manuální |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 130 g |
| Výkon a spotřeba | |
| Denní spotřeba | 2.24 kWh/24h |
| Příkon | 190 W |
| Hlučnost | 45 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 653 x 580 x 1680 mm |
| Vnější šířka | 777 mm |
| Vnější hloubka | 695 mm |
| Vnější výška | 1895 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 777 x 695 x 1895 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích

