- Úvod
- PŘÍPRAVA
- Lisy a odštavňovače
- Lis na Citrusy SANTOS N52
Lis na Citrusy SANTOS N52
- Kompletní specifikace
Lis na Citrusy SANTOS N52Na objednání do 10 dnů 1 ks16 242 Kč/ ks13 423 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Stolní otevřený elektrický lis N 52 od francouzského výrobce SANTOS.
- vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů – citronů, limetek, pomerančů a grapefruitů
- otevřená nádoba pro lisování s vyjímatelným vymačkávacím kuželem
- ruční lisování
- k odstředění dochází při přímém stlačení citrusů na kužel
- nerezová nádoba
- ochrana proti vystříknutí
- části přicházející do styku s potravinami lze rozebrat a snadno vyčistit
Základní vybavení:
- vnitřní vymačkávací kužel pro limetky
- vnitřní vymačkávací kužel pro grapefruity
- vnitřní vymačkávací kužel pro citrony a pomeranče
Barevné provedení:
- šedá lakovaná báze
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 230 W |
| výkon | 40 l/hod. |
| rozměr (š.hl.v.) | 205 x 305 x 490 mm |
| rychlost | 1500 ot./min. |
| výška výpusti | 212 mm |
| váha | 10 kg |
| barva | šedá |
| provedení motor. bloku | lakované |
Vybaven mikrospiínačem pro spuštění při stlačení přítlačnou pákou
Zboží zařazeno v kategoriích
