- Úvod
- PŘÍPRAVA
- Lisy a odštavňovače
- Lis na Citrusy s pákou SANTOS N10
Lis na Citrusy s pákou SANTOS N10
- Kompletní specifikace
Lis na Citrusy s pákou SANTOS N10Na objednání do 10 dnů 1 ks16 231 Kč/ ks13 414 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Stolní elektrický lis na citrusy N 10 s přítlačnou pákou a mikrospínačem od francouzského výrobce SANTOS.
- lisuje pomocí odstředivé síly
- automatický restart
- přítlačná kloubová páka s nerezovým ochranným víkem, které zabraňuje vystříknutí
- vybaveno mikrospínačem pro spuštění při stlačení vymačkávacího kužele přítlačnou pákou
- vyjímatelný nerezový děrovaný košík s nerezovým univerzálním vymačkávacím kuželem
- nerezová nádoba
- vyjímatelná odkapní miska
Barevné provedení:
- lakovaná báze šedá a kryt nádoby šedý
Technické parametry
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 230 W |
| výkon | 30 l/hod. |
| rychlost | 1500 ot./min. |
| výška výpusti | 135 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 200 x 300 x 380 mm |
| váha | 10 kg |
| provedení | celokovové |
| barva | šedá |
Zboží zařazeno v kategoriích
