- Úvod
- PŘÍPRAVA
- Lisy a odštavňovače
- Lis na Citrusy SANTOS N11C
Lis na Citrusy SANTOS N11C
- Kompletní specifikace
Lis na Citrusy SANTOS N11CNa objednání do 10 dnů 1 ks13 044 Kč/ ks10 780 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Popis produktu
Stolní otevřený elektrický lis N 11 od francouzského výrobce SANTOS.
- vhodný pro přípravu čerstvé šťávy z citrusových plodů – citronů, limetek, pomerančů a grapefruitů
- otevřená nádoba pro lisování s vyjímatelným vymačkávacím kuželem
- ruční lisování
- k odstředění dochází při přímém stlačení citrusů na kužel
- tichý motor
- plastová nádoba
- vyjímatelná odkapní miska
- části přicházející do styku s potravinami lze rozebrat a snadno vyčistit
Základní vybavení:
- vnitřní vymačkávací kužel pro limetky
- vnitřní vymačkávací kužel pro grapefruit
- vnitřní vymačkávací kužel pro citrony a pomeranče
- víko nádoby
Barevné provedení:
- chromová báze
| Parametr | Hodnota |
|---|---|
| napětí | 230 V |
| příkon | 130 W |
| výkon | 30 l/hod. |
| rychlost | 1500 ot./min. |
| výška výpusti | 125 mm |
| rozměr (š.hl.v.) | 200 x 300 x 350 mm |
| váha | 5 kg |
| provedení motor. bloku | chromované |
Zboží zařazeno v kategoriích
