Lednice Nerezová Tefcold UR 200 S
Kompletní specifikace
TEFCOLD UR 200 S
Chladicí skříň plné dveře, nerezové provedení
- nový design
- integrované madlo
- plné dveře, lze měnit otevírání
- elektronický termostat
- chlazení s pomocným ventilátorem
- nastavitelné police
- zámek
| Parametry a obsah | |
|---|
| Teplotní rozsah | +2 až +10 °C |
| Klimatická třída | 4 |
| Hrubá / čistá váha | 49 / 44 kg |
| Hrubý / čistý objem | 130 / 78 l |
| Design a materiál | |
|---|
| Počet a typ dveří | 1 křídlové plné dveře |
| Počet a typ polic | 3 roštové police bílé |
| Rozměr polic | 505 x 415 mm |
| Nožky / nohy | 4 nastavitelné nožky |
| Kolečka | 2 pojezdové válečky |
| Exteriér | Nerez |
| Ineriér | Bílá |
| Vnitřní osvětlení | Ne |
| Zámek | Ano |
| Chlazení a funkce | |
|---|
| Typ ovládání | Elektronický |
| Typ chlazení | S ventilátorem |
| Typ odtávání | Automatické |
| Typ chladiva | R600a |
| Množství chladiva | 35 g |
| Výkon a spotřeba | |
|---|
| Energetická třída |  |
| Denní spotřeba | 1.12 kWh/24h |
| Roční spotřeba | 409 kWh/rok |
| Příkon | 100 W |
| Napětí / Frekvence | 220-240/50 V/Hz |
| Hlučnost | 40 db(A) |
| Termometr | Ano |
| Rozměry | |
|---|
| Vnitřní rozměry (Š x H x V) | 510 x 485 x 620 mm |
| Vnější šířka | 600 mm |
| Vnější hloubka | 585 mm |
| Vnější výška | 855 mm |
| Vnější rozměry (Š x H x V) | 600 x 585 x 855 mm |
Zboží zařazeno v kategoriích