- Úvod
- CHLADÍCÍ A MRAZÍCÍ ZAŘÍZENÍ
- Lednice Liebherr
- Chladnička LIEBHERR FRFCvg 4001
Chladnička LIEBHERR FRFCvg 4001

- Kompletní specifikace
Chladnička LIEBHERR FRFCvg 4001Skladem u dodavatele 1 ks47 162 Kč/ ks38 977 Kč bez DPH
Chladnička LIEBHERR FRFCvg 4001
| Užitný objem, celkem | 289 l |
|---|---|
| Chladící část | 289 l |
| Celkový čistý objem | 289 l |
| Čistý objem chladicí části | 289 l |
| Energetická třída | C |
| Spotřeba energie za 24 h | 1,479 kWh / 24 h |
| Metodika měření spotřeby energie | EN 16825 |
| Spotřeba energie za rok | 540 kWh/a |
| Klimatická třída | 5 |
| Bezpečnostní třída | 5 |
| Hlučnost | 48 dB |
| Chladící prostredek | R 600a |
| Okolní teplota | +10 °C až 40 °C |
| Příkon | 2,0 A 55 W |
| Napětí | 220-240 V ~ |
| Frekvence | 50 Hz |
| Chladící část | 420 l |
| Ovládání | elektronické rízení |
|---|---|
| Ovládání | Dotyk |
| Ukazatel teploty | vnejší digitální |
| Porucha: výstražný signál | optický a akustický |
| SmartMonitoring-fähig | Ja |
| Vernetzbarkeit | Možnost dodatečné montáže |
| s možností trvalého zapnutí | — |
| s možností stmívání | — |
| Teplotní rozsah | -2 °C až +15 °C |
|---|---|
| Chladící systém | dynamické |
| Vnitřní osvětlení | LED stropní osvětlení |
| Proces odmrazování | automatický |
| Počet úložných polic | 6 |
| z toh výškově nastaviletných | 5 |
| Podlahový rošt | ✔ |
| Barva | nerezová ocel |
|---|---|
| Materiál bočnic | nerezová ocel |
| Barva dveří | nerezová ocel |
| Materiál dveří/víka | Plné dveře |
| Madlo | Hliníkové tyčové madlo |
| Materiál nádoby | umelá hmota stríbrná |
| Materiál polic | Plastové povrstvené rošty |
| Materiál stavěcí nohy | ocel pozinkovaná |
| Dvere samozavírací | ✔ |
|---|---|
| SoftSystem | — |
| Vkládací otvor | — |
| Smer otevírání dverí | Pravý vyměnitelný |
| Vymenitelné tesnení dverí | ✔ |
| Nastavitelné nožičky | 2 |
| Transportní madla | — |
| Válecky | — |
| Kolečka | — |
| Chlazení cirkulujícím vzduchem | ✔ |
| Délka prívodního kabelu | 3.000 mm |
| Zámek | mechanický |
|---|
| Vnější rozměry: výška / šířka / hloubka | 188,4 / 59,7 / 65,4 cm |
|---|---|
| Výška / šířka / hloubka (s obalem) | 1.920,0 / 615,0 / 725,0 mm |
| Váha (bez obalu) | 63,00 kg |
| Váha (s obalem) | 71 kg |
| Celkový hrubý objem | 420 l |
| Hrubý objem chladicí části | 420 l |
| Nosnost odkládací plochy chladící části | 45 kg |
Chlazení cirkulujícím vzduchem
Vysoce výkonné větráky rychle ochlazují čerstvě uložený produkt a udržují rovnoměrnou chladicí teplotu v rámci vnitřku.
Ekologické chladicí médium
Chladicí média R600a a R290 jsou ekologická – mají minimální skleníkový efekt a žádný potenciál pro ničení ozónu – a proto téměř zcela nahradila dříve užívaná média (R134a a R404a). Všechny pultové mrazáky Liebherr pro impulzní prodej používají jako chladicí médium R600a či R290 a nabízejí mimořádnou energetickou účinnost, což zlepšuje jejich ekologickou stopu s ohledem na CO2 a pomáhá udržitelnému vývoji.
Účinný systém chlazení
Liebherr garantuje mimořádnou kvalitu svých chladicích systémů díky odbornosti získané na základě zkušeností z několika dekád v oboru chladicích technologií a díky neustálému vývoji a výzkumu. Díky používání výhradně velmi kvalitních kompresorů, kondenzátorů, výparníků a dalších chladicích komponentů jsou spotřeba energie a provozní náklady spotřebičů Liebherr značně sníženy.
Zaměnitelný směr otevírání dveří
Přístroje se z výrobních závodu dodávají standardně s otevíráním dveří doprava. Možnost změnit směr otevírání dveří napomůže k dokonalé prostorové integraci a sladění s interiérem.
Digitální teplotní displej u komerčních spotřebičů
Digitální teplotní displej udává přesný stupeň vnitřní teploty ledničky. Tu lze snadno přečíst z vnější strany, a tak má uživatel okamžitou informaci, aniž by musel spotřebič otevírat.
SwingLine-Design
Chladničky a mrazničky se vyznačují dokonalým tvarem dveří s bočními zkosenými hranami. Nadčasově elegantní design SwingLine je doplněn vyraženým logem Liebherr na dveřích.
Teplotní alarm
Teplotní alarm informuje obratem opticky i akusticky o nežádoucích odchylkách teploty, např. při otevřených dveřích nebo po výpadku elektrického proudu.
