- Úvod
- PRODUKTY CATLER
- RYCHLOVARNÉ KONVICE
- KONVICE SAGE BKE 590
KONVICE SAGE BKE 590
- Kompletní specifikace
KONVICE SAGE BKE 590Není skladem2 408 Kč/ ks1 990 Kč bez DPH
Popis produktu KONVICE SAGE BKE 590
Rychlovarná konvice
Design a provedení
Elegantní design a nerezové provedení konvice BKE 590 se bude vyjímat v každé kuchyni. S objemem 1,7 l a zakrytým topným tělesem snadno a rychle připravíte ten pravý šálek pro své přátele.
Tento výrobek měl v minulosti označení Catler KE4012
Praktické funkce
Bezpečnostní mechanizmus tlumeného otevírání víka po stisknutí tlačítka sám otevře víko konvice pro rychlejší a snadnější plnění.
Oboustranný vodoznak a průzor ve víku umožňují sledovat proces ohřevu vody. Funkce automatického vypnutí vám zpříjemní přípravu oblíbeného teplého nápoje.
Objem 1,7 litru
Otočná základna 360°
Vodoznak obustraný
Vyjímatelný filtr
Otevírání víka stisknutím tlačítka
Zvuková signalizace dosažení nastavené teploty/varu vody
Automatické vypnutí a ochrana proti přehřátí při zapnutí bez vody
Ergonomicky tvarovaná rukojeť
Příkon: 2200 W
Použité materiály: vyrobena z nerezové oceli
Rozměry (š×h×v): 22,9 x 15,3 x 22,3 cm
EAN: 8590669110674
| Kontrolka provozu | ANO |
| Skrytá spirála | ANO |
| Nastavení teploty | NE |
| Filtr | ANO |
| Objem | 1,7l |
| Barva | NEREZ |
| Hloubka | 15,3cm |
| Šířka | 22,9cm |
| Výška | 22,3cm |
| Příkon | 2 200W |
| Materiál nádoby | KOV |

